Ferie z praktykami w PCI ProtoLab

26 stycznia, 2024

Podkarpackie Centrum Innowacji rusza z ofertą ponadprogramowych praktyk skierowanych do uczniów i studentów. Zapewniamy opiekę doświadczonych specjalistów oraz dostęp do kreatywnej przestrzeni PCI ProtoLab. Nabór już trwa, a możliwość realizacji praktyk istnieje przez cały rok.

Propozycja skierowana jest do uczniów i absolwentów szkół ponadpodstawowych w wieku od 16 do 30 lat oraz do studentów i absolwentów uczelni wyższych poniżej 30 roku życia.

W ramach praktyk, ich uczestnicy staną przed szansą wykonania własnego projektu, mając przy tym dostęp do nowoczesnych narzędzi oraz korzystając ze wsparcia ekspertów PCI ProtoLab. Będą mogli wcielić w życie swój pomysł lub zaczerpnąć inspirację z naszego katalogu – zapewnia prezes PCI Michał Tabisz.

Praktykanci otrzymają dostęp do pracowni szybkiego prototypowania i druku 3D, pracowni elektronicznej, warsztatu-modelarni, pracowni media VR, pracowni tekstylnej, pracowni biogreen oraz do przestrzeni coworkingowej i konferencyjnej.

Aby wziąć udział praktykach, zainteresowani powinni wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie internetowej PCI i przesłać go w wybranej formie:

  • pocztą tradycyjną na adres:
    Podkarpackie Centrum Innowacji Sp. z o.o.,
    ul. Teofila Lenartowicza 4, 35-051 Rzeszów
    (z dopiskiem na kopercie: „praktyka studencka”/„praktyka uczniowska”),
  • pocztą elektroniczną na adres: praktyki@pcinn.org.

Dodatkowo, Podkarpackie Centrum Innowacji oferuje możliwość odbycia praktyk programowych. Osoby zainteresowane tym tematem prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 451 160 766 lub drogą mailową na adres p.glaz@pcinn.org.

Wszystkie niezbędne dokumenty, takie jak zgłoszenie, katalog projektów oraz umowa o praktykę, są dostępne do pobrania poniżej.

Zapraszamy do udziału!


1. Zgłoszenie
2. Katalog projektów
3. Umowa o praktykę
4. Załącznik nr 1 do umowy
5. Załącznik nr 2 do umowy
6. Ankieta
7. Regulamin praktyk ponadprogramowych

Udostępnij
Skip to content