ZESPÓŁ PCI

Zespół Podkarpackiego Centrum Innowacji liczy blisko 60 osób i stale się rozwija.

 

Koncentrujemy kluczowe koncepcje w regionie, które przybliżają nas do budowania pomostu między nauką i biznesem.

 

Nad strategią rozwoju i działalnością operacyjną czuwa Prezes Zarządu wraz z Zespołem Zarządzającym.

ZESPÓŁ   PCI

Zarząd

Jacek Kubrak
Prezes Zarządu
j.kubrak@pcinn.org
Sławomir Kowalski
Wiceprezes Zarządu
s.kowalski@pcinn.org

Dyrektorzy zarządzający

Krzysztof Borowicz
Dyrektor Zarządzający ds. Rozwoju Technologii
k.borowicz@pcinn.org
Timea Sulenta Pluta
Dyrektor Zarządzający ds. Komercjalizacji Badań
t.sulenta@pcinn.org
Łukasz Bonarek
Dyrektor Zarządzający PCI ProtoLab
l.bonarek@pcinn.org
Marcin Dygoń
Dyrektor ds. Finansów i Administracji
m.dygon@pcinn.org

Zespół kontaktowy

Barbara Hadam-Toczek
Główna Księgowa
b.hadam-toczek@pcinn.org
Kamil Nawrot
Radca prawny
k.nawrot@pcinn.org
Katarzyna Wiśniewska
HR Biznes Partner
k.wisniewska@pcinn.org
Ewa Pokora - Rejman
Koordynator ds. Organizacyjnych Zespołu Zarządzającego
e.rejman@pcinn.org
Jeśli chcesz stać się częścią PCI i dołączyć do Naszego zespołu sprawdź jakich specjalistów
poszukujemy w tej chwili.
Skip to content