Podcast live: Ścieżka startupowca. UchFit – Fitness Assistant

Podcast live: Ścieżka startupowca. UchFit – Fitness Assistant

02 marca 2021 12:08

Zapraszamy do wysłuchania pierwszego podcastu Podkarpackiego Centrum Innowacji:

Podcast live: Ścieżka startupowca. UchFit – Fitness Assistant 

09 marca 2021 r. (wtorek), godz. 18:00-19:00 

Rejestracja: https://webinar.getresponse.com/wgbRf/podcast-uchfit

Usłyszymy w nim Konrada Olejniczaka, CEO UchFit sp. z o.o., twórcę uniwersalnego, innowacyjnego uchwytu dedykowanego dla branży sportowej. Podczas podcastu nasz gość wskaże funkcjonalności produktu, a także opowie swoją ścieżkę od koncepcji do produktu. 

UchFit jest autorską odpowiedzią na potrzebę jaką mają trenujący – w klubach fitness i na zewnątrz - „gdzie mogę położyć wygodnie, bezpiecznie i higienicznie swoje osobiste rzeczy, które zabieram na trening”. Butelka z wodą, smartfon, ręcznik, kluczyk do szafki i chusteczki – to najczęściej spotykane akcesoria jakie pasjonat fitnessu ma ze sobą.

PRELEGENT: 

Konrad Olejniczak - CEO UchFit sp. z o.o.;  twórca pomysłu i zarządzający całym projektem. Od powstania pierwszych prototypów, największy tester funkcjonalności i przydatności UchFit w klubach fitness. Poranne wstawanie i codzienny trening ciała oraz ducha to dla niego podstawa. Pasjonat nowych i praktycznych rozwiązań, nakierowanych na jakość i technologię. Zawodowo związany z branżą IT i FMCG od prawie 20 lat.


Udział w spotkaniu jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich. Aby aktywnie uczestniczyć w wydarzeniu należy zapisać się i połączyć poprzez GetResponse.
Zapraszamy!

UE UE