Zapraszamy do Strefy Inspiracji PCI

16 kwietnia, 2024

Po raz drugi w tym roku Podkarpackie Centrum Innowacji zaprasza na spotkanie w ramach “Strefy Inspiracji PCI”. Tym razem z prelekcją wystąpią: Gabriel Ziaja i Magda Pączek z Permadeath Studios. To młodzi programiści, którzy poruszają się w tematyce tworzenia gier oraz wykorzystania AR i VR w biznesie. Wydarzenie odbędzie się 25 kwietnia.

Gabriel Ziaja to głównodowodzący w Permadeath Studios. Jest programistą Unity3D z doświadczeniem w VR i AR. Od 2016 roku tworzy różnorodne rozwiązania XR dla biznesu – od aplikacji marketingowych po gry, szkolenia i symulatory. Pasjonuje się grami i e-sportem, co skłoniło go do rozwoju drugiej specjalizacji – game capture specialist. W tej roli zajmuje się rejestracją wideo (oraz innych materiałów) z gier do produkcji marketingowych, takich jak np. trailery.

Magda Pączek jest programistką aplikacji VR/AR w Permadeath Studios, pasjonuje się tworzeniem immersyjnych gier oraz symulatorów w środowisku Unity3D. Także specjalizuje się w nagrywaniu materiałów wideo do trailerów gier.

Link do formularza rejestracyjnego: bit.ly/3Jm86zi

Miejsce i czas spotkania: Podkarpackie Centrum Innowacji, ul. Lenartowicza 6, g. 18.00, 25 kwietnia.

Wstęp wolny!

Udostępnij

Przeczytaj również

27 lutego, 2024

PCI współorganizatorem HackCarpathia!

Już 6-7 kwietnia odbędzie się HackCarpathia, czyli największy hackathon w Rzeszowie. Jego uczestnicy będą tworzyć innowacyjne projekty w dwóch kategoriach otwartych: gamingu oraz inteligentnych specjalizacji Województwa Podkarpackiego. Przewidywana pula nagród już wynosi  10 000 PLN i …jeszcze rośnie. 

Czytaj dalej Czytaj dalej

14 maja, 2024

Miliony z Funduszy Europejskich na innowacyjne projekty dla podkarpackich uczelni 

Podkarpackie Centrum Innowacji rozpoczyna nabór do kolejnej edycji Programu Grantowego, który wspiera prace badawczo-rozwojowe jednostek naukowych w regionie. Wartość składanych projektów może wynieść nawet 400 tys. zł, a łączna pula środków do rozdysponowania to 6 mln zł.

Czytaj dalej Czytaj dalej

8 maja, 2024

Kosmiczna Komunikacja – budowanie mostów między nauką a biznesem 

Wiodącym tematem kolejnej w tym roku „Strefy Inspiracji PCI” będzie kosmiczna komunikacja. To domena Macieja Myśliwca – specjalisty w zakresie komunikacji i eksperta sektora kosmicznego, który opowie jak łączyć świat nauki i biznesu – oczywiście w obszarze pozaziemskim. Spotkanie już 21 maja!

Czytaj dalej Czytaj dalej

7 maja, 2024

Dzień otwarty PCI ProtoLab

W ramach dwudziestolecia naszego członkostwa w Unii Europejskiej, Podkarpackie Centrum Innowacji dołącza do wspólnego świętowania Dni Otwartych Funduszy Europejskich. 10 maja zapraszamy do udziału w interesujących warsztatach i poznania kreatywnej przestrzeni PCI ProtoLab!

Czytaj dalej Czytaj dalej
Skip to content