Zaproszenie na Kongres Profesjonalistów IT

Zaproszenie na Kongres Profesjonalistów IT

20 września 2020 15:21

Kongres Profesjonalistów IT to ogólnopolskie wydarzenie przeznaczone dla osób zarządzających, w tym prezesów firm i dyrektorów w instytucjach czy jednostkach samorządu terytorialnego. Dzięki wystąpieniom plenarnym ekspertów z branży teleinformatycznej kadra kierownicza będzie mogła szerzej poznać nowinki technologiczne oraz sposoby ich implementacji w przedsiębiorstwach.

 

Jakie zagrożenia wiążą się ze Sztuczną Inteligencją? Jak dokładnie jest wykorzystywane AI w biznesie? O czym musisz wiedzieć chcąc wprowadzać sztuczna inteligencję do swojej działalności? Na te i oraz wszelkie inne pytania odpowiedzą prelegenci XX Kongresu Profesjonalistów w środę 30 września 2020r. w rzeszowskim hotelu Bristol Rzeszów Tradition &Luxury.

 

Kongres Profesjonalistów IT skierowany jest do każdej osoby interesującej się nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi, szczególnie w obszarze sztucznej inteligencji dla różnych sektorów biznesu i w całości jest bezpłatny. Organizatorami wydarzenia są Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej, firma Exacto oraz Prime Bit Games.

 

Szczegóły:

https://kongresprofesjonalistowit.pl/category/aktualnosci/

UE UE