Virtual Wednesday Innovation Night #6 –  Wpływ nowych technologii i innowacji na rozwój biznesu

Virtual Wednesday Innovation Night #6 – Wpływ nowych technologii i innowacji na rozwój biznesu

16 czerwca 2020 15:03

Zapraszamy na VIRTUAL WEDNESDAY INNOVATION NIGHT #6, cykliczne spotkania łączące przedsiębiorców, innowatorów, naukowców, inwestorów, pomysłodawców, mentorów, badaczy, studentów i aktywnych uczestników ekosystemu innowacji, startupów oraz przedsiębiorczości z Województwa Podkarpackiego. 

Zobacz czym jest Wednesday Innovation Night: https://www.youtube.com/watch?v=S0madJY0DJY

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ https://webinar.getresponse.com/wgbRf/WIN6

Wpływ nowych technologii i innowacji na rozwój biznesu

24.06.2020 (środa), godz. 17:00

Spotkanie poprowadzi: Kacper Moczarny, Project Manager WIN

WYSTĄPIĄ:

dr inż. Paweł Zdanowicz - doktor nauk technicznych, inżynier, MBA. Lider i doradca biznesowy z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach przemysłowych w zakresie zarządzania firmami produkcyjnymi oraz zarządzania sprzedażą i marketingiem w Europie Centralnej i Wschodniej. Pasjonat wielu metodologii zarządzania takich jak Lean, Lean Startup, ToC, AGILE i Design Thinking o pro-klientowskim spojrzeniu na zarządzie organizacjami.

  • Trendy dla Biznesu - Budowanie strategii biznesowej w erze transformacji cyfrowej

Dr Jerzy Kozyra [UK] — specjalista ds. nanotechnologii DNA i bioinżynierii molekularnej. Założyciel i CEO Nanovery. Jako członek ICOS, jednej z głównych grup badawczych w dziedzinie syntetycznej biologii, pracował nad innowacyjnymi projektami biologii obliczeniowej, tworząc nowe algorytmy do sekwencji DNA, projektując urządzenia w skali nano i realizując je w laboratorium.

  • Nanovery rozwija technologie nanorobotów aby zdiagnozować najbardziej śmiertelne choroby na świecie. Nanorobot po dodaniu do próbki krwi znajduje biomarkery DNA/RNA i emituje fluorescencyjny sygnał, dając informacje o typie i fazie choroby. Pierwszym celem Nanovery jest rak prostaty, gdzie firma we współpracy z Newcastle Cancer Center bierze udział w największych testach klinicznych w Wielkiej Brytanii, analizując próbki krwi od 20,000 pacjentów.

Karolina Wojtas - Investment Associate w holenderskim funduszu VC Icos Capital Management i członek rady doradczej fundacji Polska Innowacyjna. Specjalizuje się w projektach deep techowych.

  • Icos Capital Management jest holenderskim funduszem venture capital specjalizującym się w inwestycjach w zaawansowane technologie w sektorach takich jak przemysł spożywczy, agritech, (bio chemikalia i przemysł 4.0. Fundusz działa w formule collaborative venture i jest wspierany przez trzech inwestorów korporacyjnych: Nouryon, Bühler Group i Royal Cosun. Icos poszukuje projektów na etapie skalowania, z sektorów takich jak jak przemysł 4.0, agritech, foodtech, chemia.


Udział w webinarze jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich. Aby aktywnie uczestniczyć w wydarzeniu należy zapisać się i połączyć poprzez GetResponse. Transmisja z webinaru prowadzona będzie także na Facebooku, jednak bez możliwości udziału w dyskusji.  

Virtual Wednesday Innovation Night jest ogniwem łączącym innowatorów z inwestorami, pomysłodawców z mentorami, badaczy z funduszami i uczestnikom ekosystemu - pomaga odnaleźć się Wam nawzajem i współpracować. Nie jest to zwykła konferencja, więc zapomnij o sprzedaży i marketingu, a przygotuj się na ułatwiony networking i kreatywne wystąpienia!

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ - https://webinar.getresponse.com/wgbRf/WIN6 

Zapraszamy!

Zespół PCI

UE UE