Nagrody Biznes Klasa rozdane

Nagrody Biznes Klasa rozdane

05 grudnia 2019 09:56
Po raz kolejny Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie przyznał nagrody w konkursie  „Biznes Klasa 2019". Uroczyste wręczenie konkursowych wyróżnień i okolicznościowych statuetek miało miejsce w siedzibie Podkarpackiego Centrum Innowacji 5 grudnia br. 
 
W kategorii mikro i małych firm, wyróżnienie otrzymały firmy: Bracia sp. z o.o. ze Strzyżowa,  salon fryzjerski Dorota Pietracha oraz Restauracja Klasyczna w Jarosławiu. Statuetkę w kategorii firm mikro i małych otrzymała Cukiernia Jagusia z Krosna. Wyróżnienie Biznes Klasa przyznano dla Aero Gearbox International Poland sp. z o.o. w Ropczycach oraz Grand Chotowa Hotel SPA&RESORT Andrzej Grygiel. Nagroda Biznes Klasa zostało wręczone Federal Mogul Gorzyce Sp. z o.o. Grupa Tenneco. 
 
Konkurs „Biznes Klasa 2019" ma na celu wyłonić i nagrodzić firmy, które szczególnie mocno współpracują i wspierają szkoły zawodowe Podkarpacia. Ta działalność to m.in. organizacja staży i praktyk, fundowanie stypendiów i nagród dla uczniów, przekazywanie sprzętu, prowadzenie zajęć, tworzenie klas patronackich, doszkalanie nauczycieli przedmiotów zawodowych. Nagrody i statuetki wręczyli: Piotr Pilch Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego, Tomasz Czop dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie, Jerzy Cypryś Wojewódzki Komendant OHP w Rzeszowie. 
 
Podczas wydarzenia jednym z prelegentów był Bartosz Jadam Dyrektor Zarządzający ProtoLab, gdzie zaprezentował ideę powstania Podkarpackiego Centrum Innowacji oraz możliwości współpracy nauki z biznesem i rozwoju regionalnego ekosystemu innowacji i startupów. 
UE UE