Doświadczenia i dobre praktyki współpracy nauki z biznesem

Doświadczenia i dobre praktyki współpracy nauki z biznesem

15 lipca 2019 18:37

Zapraszamy do udziału w spotkaniu pt. „Doświadczenia i dobre praktyki współpracy nauki z biznesem na przykładzie Szwecji i Meksyku” w ramach inauguracji cyklu spotkań dedykowanych rozwojowi Podkarpackiego Ekosystemu innowacji i Startupów. Spotkanie odbędzie się w terminie 23 lipca 2019 roku o godz. 13: 00, w sali konferencyjnej budynku PCI przy ul. Teofila Lenartowicza 4.


Główną ideą spotkania jest zaprezentowanie dobrych praktyk współpracy nauki i biznesu oraz komercjalizacji badań w Szwecji, jak i tworzenia startupów na przykładzie nowatorskich rozwiązań zastosowanych na Uniwersytecie w Monterrey w Meksyku. Naszymi gośćmi będą praktycy działający na pograniczu nauki, biznesu i innowacji - Pani Prof. Ewelina Ferchow i dr Maria Olsson.


Spotkanie będzie okazją do dyskusji oraz wymiany doświadczenia, a w jego trakcie przewidzieliśmy dwie krótkie prezentacje zaproszonych gości oraz panel dyskusyjny wraz z sesją pytań od uczestników. Prosimy o potwierdzenie obecności w wydarzeniu do 22 lipca 2019 roku (poniedziałek), do godz. 14:00, na adres e.toropila@pcinn.org lub pod numerem telefonu +48 504 238 246.UE UE