Maraton programistyczny RZETHON

Maraton programistyczny RZETHON

25 listopada 2018 17:09
Rusza III edycja wielkiego hackathonu Rzethon w Rzeszowie. W dniach 8 – 9 grudnia 2018 r. w Centrum Studenckim Politechniki Rzeszowskiej odbędzie się 24 godzinny marathon programistyczny. Uczestnicy w maksymalnie 4 osobowych drużynach będą zmagać się w konkursie na najlepszy projekt w wybranej przez siebie dziedzinie.
Czym zaskoczą nas uczestnicy?
Niesamowitym rozwiązaniem opartym o IoT?
A może wyjątkową aplikacją wykorzystującą technikę VR/AR?
To jedne z kilku możliwych kategorii. Wszyscy uczestnicy będą projektować swoje rozwiązania oparte o motyw przewodni wydarzenia, o którym dowiedzą się tuż przed rozpoczęciem hackathonu. Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody o łącznej wartości 15 tysięcy złotych. Rozpoczęcie wydarzenia o godzinie 13:00.
Wszystkich Rzeszowian zapraszamy na wydarzenie aby móc podglądnąc jak wygląda taki marathon programistyczny.
Jako uczestników zapraszamy wszystkich uczniów szkół średnich, studentów, absolwentów i pracowników różnych firm. Zbierzcie swoją drużynę i przygotujcie się na 24 godziny programowania. Rejestracja uczestników pod adresem:
     
     
Najświeższe informacje na fanpage wydarzenia: https://www.facebook.com/Rzethon/
     
Organizatorem wydarzenia jest Polskie Towarzystwo Informatyczne Oddział Podkarpacki, Koło Naukowe Elektroniki i Technologii Informacyjnych & Rzeszowska Grupa IT, Studenckie Koło Naukowe Informatyków KOD oraz Zakład Systemów Złożonych Politechniki Rzeszowskiej przy współpracy z Podkarpackim Centrum Innowacji.
UE UE