ZAPROSZENIE: Design Thinking w Tarnobrzegu (16.01.2020)

ZAPROSZENIE: Design Thinking w Tarnobrzegu (16.01.2020)

14 stycznia 2020 16:09
Już wkrótce, 16 stycznia br. w Tarnobrzeskim Parku Przemysłowo-Technologicznym odbędą się  bezpłatne warsztaty metody Design Thinking. Wykwalifikowani trenerzy będą uczyć kreatywnego myślenia oraz tworzenia innowacyjnych pomysłów. 
 
Design Thinking to usystematyzowany proces rozwoju pomysłu od początkowej idei aż do stworzenia prototypu. Podczas warsztatów trenerzy pokażą jak zidentyfikować realne problemy użytkowników, tworzyć radykalnie innowacyjne rozwiązania a na końcu testować stworzone koncepcje produktów i usług.
 
Program Projektanci Innowacji PFR wspiera rozwój ekosystemu innowacji w naszym kraju poprzez tworzenie i rozwijanie umiejętności miękkich szczególnie wśród młodych osób, które jeszcze się uczą lub właśnie wchodzą na rynek pracy. Trenerzy z Google Polska podzielą się doświadczeniem i metodami stosowanymi w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań i technologii, zaprezentują również jak w praktyce wykorzystać metodologię Design Thinking.
 
Wydarzenie organizuje i finansują: Polski Fundusz Rozwoju (PFR), Google, Podkarpackie Centrum Innowacji oraz Tarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Warsztaty odbędą się w TPPT w Tarnobrzegu. Liczba miejsc ograniczona. Link do rejestracji poniżej:
 
 
UE UE