Wzmocnienie kadr sektora kosmicznego

Wzmocnienie kadr sektora kosmicznego

26 kwietnia 2018 14:19
Ruszyła III edycja programu stażowego "Rozwój kadr sektora kosmicznego". Zarówno w roku 2016 jak i 2017 program cieszył się dużą popularnością wśród studentów i absolwentów, zwłaszcza na polu pozyskiwania talentów do podmiotów tworzących polski sektor kosmiczny. Ewaluacja przeprowadzona przez Polish Space Professional Association wykazała, że program staży był dobrze oceniany przez uczestników.
 
W pierwszej części  konkursu wyłonione zostanie 15 podmiotów, w których odbędą się staże. Organizatorzy zapraszają firmy  i instytuty zrzeszone w ZPSK do zgłaszania kadydatur w terminie 23.04-04.05.2018 poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego i wysłanie go na adres email:staze@space.biz.pl. O wyborze firm zdecyduje kolejność zgłoszeń.
 
Podczas drugiego etapu zostanie wyłoniona grupa studentów lub absolwentów, którzy odbędą płatne staże oferowane przez firmy wyłonione w pierwszej części konkursu. Termin staży planowany jest na wrzesień br. O rozpoczęciu naboru kandydatów na staże, organizatorzy poinformują za pośrednictwem swojej strony internetowej po 4 maja br.
Więcej informacji znajdziecie na www.space.biz.pl
UE UE