ZAPROSZENIE do udziału w webinarium pt. „Trendy dla Biznesu 2030”

ZAPROSZENIE do udziału w webinarium pt. „Trendy dla Biznesu 2030”

14 maja 2020 18:17

Automatyzacja, przemysł 5.0,  wirtualna rzeczywistość, wdrożenie sieci 5G i 6G, uberyzacja branż to jedne z możliwych kierunków rozwoju dla biznesu w nadchodzącej dekadzie. Wiedzą i doświadczeniem w tej kwestii  podzieli się Jacek Kubrak, Prezes Zarządu Podkarpackiego Centrum Innowacji podczas webinaru trendy dla biznesu w perspektywie do roku 2030.

Spotkanie odbędzie się w środę (13 maja) o godzinie 18:00. Oparte będzie na najnowszym grudniowym raporcie firmy konsultingowej Frost & Sullivan z Mountain View (USA), która zajmuje się badaniem i analizą rynku, doradztwem w zakresie strategii rozwoju oraz szkoleniami korporacyjnymi w wielu branżach.  Udział w webinarze jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich.

PORUSZANE ZAGADNIENIA:

Automatyzacja, przemysł 5.0, wirtualna rzeczywistość, wdrożenie sieci 5G i 6G, wszechobecna łączność w dowolnym miejscu i czasie, trans humanizm, świat autonomiczny, złożone potrzeby heterogenicznego społeczeństwa, znaczenie danych, era inteligentnych asystentów cyfrowych, uberyzacja branż, koncepcja świata “zero”, rozwój gospodarki platformowej oraz świat równoczesnych pytań i metodyki umożliwiającej modyfikowanie wartości.

TERMIN I GODZINA:

20.05.2020 (środa), godz. 18:00

ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA WYDARZENIE:

https://webinar.getresponse.com/wgbRf/trendy-dla-biznesu-2030

Udział w webinarium jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich.

Aby aktywnie uczestniczyć w wydarzeniach należy zapisać się i połączyć poprzez GetResponse.


PROWADZĄCY:

Jacek Kubrak - Prezes Zarządu Podkarpackiego Centrum Innowacji i przedsiębiorca z 30-letnim doświadczeniem biznesowym  w kraju i za granicą w zakresie rozwijania przedsiębiorstw w oparciu o zaawansowane technologie. Z partnerami zbudował Creotech Instruments S.A. pierwszą polską prywatną firmę w branży kosmicznej. Pozyskał dla niej inwestora strategicznego Agencję Rozwoju Przemysłu S.A., przeprowadzając pierwszą inwestycję bezpośrednią Skarbu Państwa w podmiot prywatny po 1947 roku. Współpracował z Private Equity oraz Venture Capital tworząc struktury finansowe transakcji przejęć, realizując projekty doradczo-menedżerskie dotyczące zwiększaniu wartości rynkowej przedsiębiorstw w oparciu o zmiany podejścia do innowacji i wdrożenia nowych technologii. Zrealizował przedsięwzięcia gospodarcze: Scan Computer Data Sp. z o.o.,  System 3000 S.A., , SterProjekt S.A., Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Contango S.A.


Zapraszamy!

UE UE