Zostań Ambasadorem PCI ProtoLab na swojej uczelni!

Zostań Ambasadorem PCI ProtoLab na swojej uczelni!

28 listopada 2019 10:00
Studencie, studentko! Szukasz inspiracji? Chciałbyś współtworzyć kampanie reklamowe, uczestniczyć w projektach, a także przeprowadzać rekrutacje? Jeśli chcesz sprawdzić się w dziedzinach, takich jak marketing, zarządzanie projektami, PR czy HR – to szukamy właśnie Ciebie! 
 
Program Ambasadorski to rozszerzona forma współpracy pomiędzy PCI ProtoLab, a środowiskami studenckimi uczelni w Rzeszowie. Ambasadorzy współpracują z nami w zakresie budowania wizerunku PCI ProtoLab, jako atrakcyjnego miejsca do odbywania praktyk, staży, a przede wszystkim do ukazania potencjału do powstawania interdyscyplinarnych zespołów. Oferujemy kreatywną przestrzeń do prototypowania i weryfikacji pomysłów, w którym nauka łączy się z biznesem, pasja staje się pracą, a pomysły zamieniają się w biznes.  
 
Zostając ambasadorem PCI ProtoLab otrzymujesz: służbowego maila do współpracy i nawiązywania kontaktów służbowych, dostęp do gadżetów firmowych oraz ich dystrybucji, zaświadczenie o wolontariacie w naszej firmie, oraz wiele innych unikatowych kompetencji miękkich! 
 
Jako ambasador student użytkownik PCI ProtoLab zyskuje:
- rozwój umiejętności miękkich poprzez zaangażowanie się w wiele działań organizacyjnych i koordynatorskich na uczelniach wyższych,
- pierwszeństwo udziału w szkoleniach i innych wydarzeniach realizowanych przez nas w przestrzeni ProtoLab (warsztaty, szkolenia, Design Thinking, spotkania z biznesem i wiele innych, finalnie ambasador będzie pomagał nam je organizować),
- zdobycie doświadczenia, co potwierdzimy wystawionymi przez nas referencjami, które każdy z Ambasadorów może wpisać w swoje CV,
- możliwość organizowania własnych konferencji i wydarzeń oraz korzystania z bazy kontaktów biznesowych ProtoLab.
 
Zakres zadań naszych Ambasadorów:
A] Reprezentacja PCI ProtoLab na swojej uczelni (władze uczelni, biuro karier,  samorząd studencki, koła naukowe, organizacje studenckie, studenci, itd.).
B] Współpraca w opracowaniu i pomoc w realizacji  działań promujących wizerunek PCI ProtoLab na uczelni.
C] Wsparcie w planowaniu udziału PCI ProtoLab w wydarzeniach akademickich organizowanych na uczelniach partnerskich i innych organizowanych poza przestrzenią ProtoLab.
D] Współpraca podczas organizacji wydarzeń, konferencji, spotkań. 
 
Czas trwania pracy ambasadora to minimum jeden semestr akademicki. Uważamy, że właśnie taki okres czasu jest najodpowiedniejszy, aby odnaleźć się w strukturach naszej firmy i znaleźć dla siebie najlepsze miejsce!  Oczekujemy zaangażowania w pracę z zespołem PCI ProtoLab, co najmniej 8 godzin tygodniowo.
 
Najważniejsze założenia Programu Ambasadorskiego ProtoLab PCI:
– Studenci / studentom – Program Ambasadorski zaprasza studentów do współtworzenia zmian w ProtoLab. Uczestnicy organizując event mogą poszerzyć ofertę dla studentów o nowe elementy, których dotychczas nie realizowano w ProtoLab.
– Przestrzeń dla pomysłów – Uczestnicy projektu są organizatorami wydarzenia, mając wpływ na czas jego realizacji, formy promocji i program. Testują nowe rozwiązania i pomysły, kształtując przy tym kompetencje niezbędne na rynku pracy.
– Merytoryczne wsparcie – planowane cykliczne spotkania zespołu, podczas których Ambasadorzy mogą korzystać ze wsparcia trenerów ProtoLab PCI. W części zajęć uczestniczą zaproszeni eksperci, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
 – Design Thinking – Program Ambasadorski czerpie z koncepcji i metodologii Design Thinking. Punktem wyjścia dla projektowania zmian przez Uczestników oraz dla organizacji i tworzenia zespołów projektowych są faktyczne potrzeby, zgłaszane przez studentów uczelni współpracujących z PCI będących użytkownikami powierzchni ProtoLab.
 
Kogo szukamy:
– osób, które posiadają wiele ciekawych pomysłów i potrafią wcielić je w życie,
– studentów z energią dla dodatkowych działań i chcą ją wykorzystać na realizację niestandardowych projektów promujących wizerunek PCI ProtoLab, przy jednoczesnym budowaniu swojego wizerunku,
– osób, które są aktywnymi członkami organizacji studenckich.
UE UE