Szkolenia w PCI  w temacie PROGRAMU GRANTOWEGO na prace B+R jednostek naukowych

Szkolenia w PCI w temacie PROGRAMU GRANTOWEGO na prace B+R jednostek naukowych

16 lipca 2019 18:33

W dniu 16 lipca br. w Podkarpackim Centrum Innowacji (PCI), przy ul. Lenartowicza 4 o godz. 10:00 odbyło się trzecie z serii szkoleń dotyczących przygotowania wniosków do „Programu grantowego na prace B+R jednostek naukowych”, realizowanego w ramach projektu „Podkarpackie Centrum Innowacji” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.


Spotkanie zorganizowano w odpowiedzi na duże zainteresowanie dwoma wcześniejszymi szkoleniami, w których łącznie wzięło udział około 150 osób. Podczas szkolenia Dyrektor Zarządzający ds. Komercjalizacji Badań PCI - Konrad Frontczak wyjaśnił na czym polega “Program grantowy na prace B+R jednostek naukowych”. Zebrani goście dowiedzieli się jak mogą złożyć stosowne wnioski niezbędne do wzięcia udziału w programie. 

 

Partnerami Programu są: Politechnika Rzeszowska, Uniwersytet Rzeszowski oraz Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie. Podczas spotkania zebrani goście zadawali liczne pytania, na które odpowiadali Konrad Frontczak, Dyrektor CTT UR Grzegorz Wisz oraz Dyrektor CTT PRZ Sławomir Stec. Przypominamy, że nabór wniosków potrwa do 31 lipca br.

 

Więcej informacji dot. Programu grantowego na prace B+R mogą Państwo znaleźć na stronie projektu: projekty.pcinn.org lub kontaktując się z Konradem Frontczakiem- Dyrektorem Zarządzającym ds. Komercjalizacji Badań PCI pod numerem telefonu: +48 504 238 159 lub drogą mailową: programgrantowy@pcinn.org.

UE UE