Ruszył III nabór do Programu grantowego na prace B+R jednostek naukowych

24 czerwca, 2021

Uruchomiliśmy kolejny nabór wniosków do Programu grantowego na prace B+R jednostek naukowych. To pierwszy konkurs w tym roku, a trzeci w całej historii Programu grantowego PCI. Łączna pula środków na dofinansowania w tym naborze wynosi 14 mln zł.

Kwota pojedynczego grantu mieści się w przedziale 50 000 – 500 000 zł. Wnioski do Programu mogą być składane przez zespoły naukowe, których Liderzy są zatrudnieni na umowę o pracę na Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza, na Uniwersytecie Rzeszowskim, w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie (będących Partnerami projektu PCI) oraz na pozostałych podkarpackich Uczelniach spełniających wymogi Regulaminu konkursu. 

Termin składania wniosków za pośrednictwem systemu on-line mija 11 sierpnia br. o godz. 23:59. Dla zespołów naukowych zainteresowanych aplikowaniem w ramach konkursu, zorganizowane zostanie szkolenie. 

Dokumentacja konkursowa oraz dostęp do systemu on-line służącego do składania wniosków znajduje się na stronie internetowej: https://projekty.pcinn.org/konkurs-br-n3

Odpowiedzi na pytania związane z konkursem można uzyskać za pośrednictwem korespondencji e-mailowej, adres: programgrantowy@pcinn.org lub poprzez kontakt z pracownikami PCI pod numerami telefonów: 

– (+48) 515 410 769, (+48) 798 870 452 (zasady naboru i dokumentacja konkursowa)

– (+48) 798 870 443 (kwestie techniczne związane z systemem on-line)

Zapraszamy również do kontaktu ze Specjalistami ds. Rozwoju Technologii: Radosław Krajewski, nr tel.: (+48) 798 870 498, Sławomir Chrobak, nr tel.: (+48) 798 870 499 (doradztwo dla naukowców z zakresu finansowania projektów B+R).

Konkurs jest realizowany w ramach projektu „Podkarpackie Centrum Innowacji” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

Udostępnij

Przeczytaj również

27 marca, 2023

Zdalna platforma badawcza – innowacyjny projekt naukowców z Politechniki Rzeszowskiej

Naukowcy z Politechniki Rzeszowskiej opracowali system do komunikacji satelitarnej i radiowej z możliwością zdalnego dostępu dla użytkowników z całego świata.

Czytaj dalej Czytaj dalej

24 marca, 2023

PCI ProtoLab gospodarzem drugiej edycji TEDx Rzeszów

PCI ProtoLab było gospodarzem drugiej edycji TEDx Rzeszów. W czwartek, 23 marca odbyło się spotkanie, którego tematem przewodnim była Nowa Normalność. Na scenie swoje prelekcje wygłosili m.in.: Ela Bonda, Magda Daniłoś, Małgorzata Makowska, Krzysztof Janowski, Maciej Chrzanowski, Krzysztof Demutha, Michał Litwin i Michał Wichrowski. Przez cały dzień, prelegenci pochylali się nad zagadnieniami związanymi z m.in. sztuczną inteligencją, odpornością psychiczną i trendami w lotnictwie. Wydarzenie TEDx to lokalne spotkanie, podczas którego na żywo odbywają się rozmowy i występy podobne do TED. Wydarzenia TEDx są w pełni planowane i koordynowane niezależnie, na zasadzie od społeczność dla społeczności. Treść i projekt każdego wydarzenia TEDx są unikalne i opracowywane niezależnie, ale wszystkie mają wspólne cechy. TED oznacza Technology, Entertainment, Design – technologię, rozrywkę, projektowanie […]

Czytaj dalej Czytaj dalej

23 marca, 2023

Zakończyła się konferencja pn. „Podkarpacka Gospodarka 2023”

Ponad 100 uczestników – przedstawicieli świata nauki i biznesu, dwa panele dyskusyjne i 9 prelekcji. Zakończyła się konferencja pn. „Podkarpacka Gospodarka 2023”, której organizatorami było Podkarpackie Centrum Innowacji oraz Business Centre Club Loża Rzeszowska.

Czytaj dalej Czytaj dalej
Skip to content