Polskie startupy opanowują rynek medtech – Raport „Top Disruptors in Healthcare 2022”

7 marca, 2022

Ruszyły zapisy na kolejną edycję Raportu „Top Disruptors in Healthcare – przegląd innowacyjnych startupów medycznych w Polsce”, który tworzony jest przez Polską Federację Szpitali, przez działający przy niej zespół Młodych Menedżerów Medycyny oraz spółkę wZdrowiu. Jest to jedyny w Polsce Raport inwentaryzujący polski rynek medtech. Raport został objęty patronatem honorowym Podkarpackiego Centrum Innowacji.

Jednym z głównych celów Raportu jest pomoc w ułatwieniu nawiązywania współpracy między startupami a innymi podmiotami – inwestorami, podmiotami medycznymi, partnerami i klientami końcowymi. Tegoroczna edycja wyróżniać się będzie pogłębionymi statystykami badań, uwzględniającymi aktualne potrzeby startupu, informacje o rozwiązaniu i organizacji, problemów, zespołu, finansowania i ekspansji zagranicznej. Zostanie ona wydana zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

III edycja Raportu zostanie opublikowana podczas międzynarodowej Konferencji „AI w zdrowiu”, która odbędzie się w czerwcu 2022 r. Partnerem Głównym tegorocznej edycji Raportu jest Google for Startups. Raport objęty został również patronatem m.in. Agencji Badań Medycznych, Ministerstwa Zdrowia i Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Organizacje zainteresowane współpracą oraz startupy chętne do udziału w III edycji Raportu, zapraszamy do kontaktu z Karoliną Kornowską, Koordynatorką III edycji Raportu „Top Disruptors in Healthcare”, pod adresem e-mail: karolina.kornowska@wzdrowiu.com

Udostępnij
Skip to content