Zakończył się projekt „Stwórzmy nowe warunki” realizowany w przestrzeniach PCI ProtoLab

15 marca, 2023

„Stwórzmy nowe warunki” to projekt realizowany przez maturzystów z I Liceum Ogólnokształcącego. Zorganizowali oni cykl sześciu warsztatów, których celem było poszerzenie perspektyw zawodowych i rozwój kompetencji miękkich:

  • 17.02. – spotkanie z Adrianem Depą pod hasłem „Im dziwniejsze hobby tym lepsza nisza”.
  • 18.02. – panel dyskusyjny z udziałem Wojciecha Fiksy (PCI ProtoLab), Beaty Szmuc (Stowarzyszenie Projektów Międzynarodowych „INPRO”) oraz Dominika Majchra (Rada Młodzieży Rzeszowa)
  • 24.02. – spotkanie z Łukaszem Zorianem Miękiszem i warsztaty z Arturem Rysiem dotyczące radzenia sobie ze stresem
  • 3.03. – warsztaty pt. „Stwórzmy Wasz biznesplan” prowadzone przez Adriana Depę
  • 4.03. spotkanie z Anną Marią Wielgus pt. „Jak zaskoczyć pracodawcę”
  • 10.03. – spotkanie podsumowujące projekt.

Wszystkie spotkania odbyły się w przestrzeniach PCI ProtoLab.

Patronami Projektu byli: Rada Młodzieży Rzeszowa, Studenckie Forum Business Centre Club, Podkarpackie Centrum Innowacji oraz Samorząd uczniowski 1 liceum Ogólnokształcącego

Udostępnij

Przeczytaj również

27 marca, 2023

Zdalna platforma badawcza – innowacyjny projekt naukowców z Politechniki Rzeszowskiej

Naukowcy z Politechniki Rzeszowskiej opracowali system do komunikacji satelitarnej i radiowej z możliwością zdalnego dostępu dla użytkowników z całego świata.

Czytaj dalej Czytaj dalej

24 marca, 2023

PCI ProtoLab gospodarzem drugiej edycji TEDx Rzeszów

PCI ProtoLab było gospodarzem drugiej edycji TEDx Rzeszów. W czwartek, 23 marca odbyło się spotkanie, którego tematem przewodnim była Nowa Normalność. Na scenie swoje prelekcje wygłosili m.in.: Ela Bonda, Magda Daniłoś, Małgorzata Makowska, Krzysztof Janowski, Maciej Chrzanowski, Krzysztof Demutha, Michał Litwin i Michał Wichrowski. Przez cały dzień, prelegenci pochylali się nad zagadnieniami związanymi z m.in. sztuczną inteligencją, odpornością psychiczną i trendami w lotnictwie. Wydarzenie TEDx to lokalne spotkanie, podczas którego na żywo odbywają się rozmowy i występy podobne do TED. Wydarzenia TEDx są w pełni planowane i koordynowane niezależnie, na zasadzie od społeczność dla społeczności. Treść i projekt każdego wydarzenia TEDx są unikalne i opracowywane niezależnie, ale wszystkie mają wspólne cechy. TED oznacza Technology, Entertainment, Design – technologię, rozrywkę, projektowanie […]

Czytaj dalej Czytaj dalej

23 marca, 2023

Zakończyła się konferencja pn. „Podkarpacka Gospodarka 2023”

Ponad 100 uczestników – przedstawicieli świata nauki i biznesu, dwa panele dyskusyjne i 9 prelekcji. Zakończyła się konferencja pn. „Podkarpacka Gospodarka 2023”, której organizatorami było Podkarpackie Centrum Innowacji oraz Business Centre Club Loża Rzeszowska.

Czytaj dalej Czytaj dalej
Skip to content