Za nami drugie szkolenie dla laboratoriów zrzeszonych w PSLBiW

17 listopada, 2023

W siedzibie PCI odbyło się kolejne szkolenie dla laboratoriów zrzeszonych w Podkarpackiej Sieci Laboratoriów Badawczych i Wzorcujących

💡Podkarpacka Sieć Laboratoriów Badawczych i Wzorcujących we współpracy z firmą CE2 Centrum Edukacji zorganizowała cykl wydarzeń o charakterze edukacyjnym. Dzisiaj pracownicy laboratoriów zrzeszonych w Sieci PSLBiW poznali praktyczne podejście do analizy ryzyka w laboratorium akredytowanym. Szkolenie poprowadziła dr Iwona Madejska. O wartości takich wydarzeń mówi Anna Smyk, Koordynator Podkarpackiej Sieci Laboratoriów Badawczych i Wzorcujących:

-Cieszę się bardzo, że mamy takie możliwości, aby sprowadzać do Rzeszowa mocno merytorycznych szkoleniowców – praktyków. W tych cyklach szkoleniowych, które oferujemy wszystkim pracownikom laboratoriów współpracujących w ramach Sieci, skupiamy się na różnych tematach, które można zamknąć jedną klamrą – dążenie do doskonalenia w działaniach laboratoryjnych. Wśród korzystających z tych szkoleń są m.in. przedstawiciele uczelnianych laboratoriów przygotowujących się do akredytacji, więc mam małą satysfakcję, że jako PCI możemy ułatwić tym laboratoriom dostęp do interesujących ich szkoleń.

Na cykl, składają się 3 szkolenia. Szkolenie nr 1: „Tworzenie rynkowej oferty usług badawczych przez laboratorium”, które odbyło się 30 października (I część – online) oraz 6 listopada (II część – stacjonarnie). Szkolenie nr 2: „Praktyczne podejście do analizy ryzyka w laboratorium akredytowanym”, które właśnie miało miejsce 13 listopada (I część – online) oraz 17 listopada (II część – stacjonarnie). Natomiast Szkolenie nr 3: „Zarządzanie czasem i własną efektywnością w laboratoriach” odbędzie się 14 grudnia (I część – online) oraz 15 grudnia (II część – stacjonarnie).

Udostępnij

Przeczytaj również

7 grudnia, 2023

Podkarpackie Centrum Innowacji podsumowało 6 lat działalności podczas konferencji łączącej naukę z biznesem – “Technologia – Biznes – Inwestycje”

Kilkuset uczestników, znamienici goście, 40 ekspertów w roli panelistów, dwie sceny na dwóch piętrach, 23 prelekcje oraz ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy – tak Podkarpackie Centrum Innowacji uczciło 6 lat działalności na rzecz rozwoju regionu.

Czytaj dalej Czytaj dalej

28 listopada, 2023

Konferencja “Technologia – Biznes – Inwestycje” – 6 lat Podkarpackiego Centrum Innowacji

Już 7 grudnia 2023 roku w Rzeszowie, w siedzibie Podkarpackiego Centrum Innowacji, odbędzie się konferencja “Technologia Biznes Inwestycje”. Ponad 40 ekspertów wystąpi w roli panelistów, a wydarzenie obejmie dwie sceny na dwóch piętrach, 23 prelekcje oraz ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy – tak Podkarpackie Centrum Innowacji już wkrótce uczci 6 lat działalności na rzecz rozwoju regionu.

Czytaj dalej Czytaj dalej

28 listopada, 2023

Analizy pozycji rankingowych uczelni z Podkarpacia

Początkiem 2021 roku w strukturze Podkarpackiego Centrum Innowacji powołano Dział badań i analiz, którego głównym zadaniem jest monitorowanie rozwoju innowacji w regionie, w tym gromadzenie informacji o regionalnych zasobach w zakresie rozwoju i transferu technologii. W ramach działalności prowadzone są m.in analizy obszarów podkarpackiej nauki. Efektem jednej z nich są analizy porównawcze rankingów uczelnianych.

Czytaj dalej Czytaj dalej
Skip to content