Podkarpackie Centrum Innowacji z Tytułem Nasze Dobre Podkarpackie 2023

15 listopada, 2023

Podkarpackie Centrum Innowacji (PCI) zdobyło nagrodę główną i Tytuł Nasze Dobre Podkarpackie Znak Jakości Nowin w konkursie Nasze Dobre Podkarpackie 2023.

Od lewej: Grzegorz Nowosielski, Prezes oddziału Polska Press Grupa w Krakowie; Marcin Dygoń, Dyrektor Zarządzający ds. Finansów i Administracji PCI, Stanisław Kruczek, Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego, Mariusz Knutel, Dyrektor Regionalny Sprzedaży Grupy Polska Press.

W dniu 15 listopada w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie odbyła się uroczysta Gala Finałowa

– Nasze Dobre Podkarpackie, a można wręcz powiedzieć, że nasze dobre, bo podkarpackie. Cieszę się, że to już kolejna edycja tak prestiżowego wydarzenia i konkursu, który pięknie promuje produkty z Podkarpacia. Wielkie gratulacje dla wszystkich – mówił Stanisław Kruczek, Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego, który był jednym z gości specjalnych wydarzenia.

Nagrodę w imieniu PCI odebrał Marcin Dygoń, Dyrektor Zarządzający ds. Finansów i Administracji.

– Bardzo dziękuję za to wyróżnienie dla Podkarpackiego Centrum Innowacji, przede wszystkim dla jego pracowników, osób które współtworzyły i współtworzą ten projekt. Bardzo się cieszę, że tę nagrodę otrzymałem z rąk Pana Marszałka, dlatego że jest to dowód na to, że wizjonerska myśl, która zakiełkowała w Zarządzie Województwa jest doceniana – mówił Dyrektor Marcin Dygoń. – Niedalej jak wczoraj odbierałem nagrodę Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości w Krakowie i muszę Państwu powiedzieć, że to „dobre podkarpackie” niesiemy dalej i są regiony, które nam zazdroszczą. Dlatego warto przyjechać na Podkarpacie po wspaniałe produkty ekologiczne, ale też warto pamiętać o tym, że są takie instytucje, jak Podkarpackie Centrum Innowacji, których inni nam po prostu zazdroszczą. Zamiast mówić, że nie mamy się czego wstydzić, możemy z dumą powiedzieć, że mamy się czym pochwalić – dodał.

Nagroda w konkursie Nasze Dobre Podkarpackie jest prestiżowym wyróżnieniem, które przyznawane jest najlepszym lokalnym produktom i usługom. W tym roku do konkursu zgłoszono 19 produktów i usług z całego Podkarpacia. Kapituła konkursowa, w skład której weszli m.in. Grzegorz Nowosielski, Prezes oddziału Polska Press Grupa w Krakowie i Mariusz Knutel, Dyrektor Regionalny Sprzedaży Grupy Polska Press, oceniła je pod względem jakości, innowacyjności i potencjału. Laureaci konkursu zostali nagrodzeni statuetkami oraz tytułami Nasze Dobre Podkarpackie – Znak Jakości Nowin. Otrzymali również pakiet reklamowy w mediach Nowin. Gala rozdania nagród była okazją do promocji lokalnych produktów i usług, a także do świętowania sukcesów organizacji z Podkarpacia.

Udostępnij

Przeczytaj również

7 grudnia, 2023

Podkarpackie Centrum Innowacji podsumowało 6 lat działalności podczas konferencji łączącej naukę z biznesem – “Technologia – Biznes – Inwestycje”

Kilkuset uczestników, znamienici goście, 40 ekspertów w roli panelistów, dwie sceny na dwóch piętrach, 23 prelekcje oraz ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy – tak Podkarpackie Centrum Innowacji uczciło 6 lat działalności na rzecz rozwoju regionu.

Czytaj dalej Czytaj dalej

28 listopada, 2023

Konferencja “Technologia – Biznes – Inwestycje” – 6 lat Podkarpackiego Centrum Innowacji

Już 7 grudnia 2023 roku w Rzeszowie, w siedzibie Podkarpackiego Centrum Innowacji, odbędzie się konferencja “Technologia Biznes Inwestycje”. Ponad 40 ekspertów wystąpi w roli panelistów, a wydarzenie obejmie dwie sceny na dwóch piętrach, 23 prelekcje oraz ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy – tak Podkarpackie Centrum Innowacji już wkrótce uczci 6 lat działalności na rzecz rozwoju regionu.

Czytaj dalej Czytaj dalej

28 listopada, 2023

Analizy pozycji rankingowych uczelni z Podkarpacia

Początkiem 2021 roku w strukturze Podkarpackiego Centrum Innowacji powołano Dział badań i analiz, którego głównym zadaniem jest monitorowanie rozwoju innowacji w regionie, w tym gromadzenie informacji o regionalnych zasobach w zakresie rozwoju i transferu technologii. W ramach działalności prowadzone są m.in analizy obszarów podkarpackiej nauki. Efektem jednej z nich są analizy porównawcze rankingów uczelnianych.

Czytaj dalej Czytaj dalej
Skip to content