Podkarpackie Centrum Innowacji z Tytułem Nasze Dobre Podkarpackie 2023

15 listopada, 2023

Podkarpackie Centrum Innowacji (PCI) zdobyło nagrodę główną i Tytuł Nasze Dobre Podkarpackie Znak Jakości Nowin w konkursie Nasze Dobre Podkarpackie 2023.

Od lewej: Grzegorz Nowosielski, Prezes oddziału Polska Press Grupa w Krakowie; Marcin Dygoń, Dyrektor Zarządzający ds. Finansów i Administracji PCI, Stanisław Kruczek, Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego, Mariusz Knutel, Dyrektor Regionalny Sprzedaży Grupy Polska Press.

W dniu 15 listopada w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie odbyła się uroczysta Gala Finałowa

– Nasze Dobre Podkarpackie, a można wręcz powiedzieć, że nasze dobre, bo podkarpackie. Cieszę się, że to już kolejna edycja tak prestiżowego wydarzenia i konkursu, który pięknie promuje produkty z Podkarpacia. Wielkie gratulacje dla wszystkich – mówił Stanisław Kruczek, Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego, który był jednym z gości specjalnych wydarzenia.

Nagrodę w imieniu PCI odebrał Marcin Dygoń, Dyrektor Zarządzający ds. Finansów i Administracji.

– Bardzo dziękuję za to wyróżnienie dla Podkarpackiego Centrum Innowacji, przede wszystkim dla jego pracowników, osób które współtworzyły i współtworzą ten projekt. Bardzo się cieszę, że tę nagrodę otrzymałem z rąk Pana Marszałka, dlatego że jest to dowód na to, że wizjonerska myśl, która zakiełkowała w Zarządzie Województwa jest doceniana – mówił Dyrektor Marcin Dygoń. – Niedalej jak wczoraj odbierałem nagrodę Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości w Krakowie i muszę Państwu powiedzieć, że to „dobre podkarpackie” niesiemy dalej i są regiony, które nam zazdroszczą. Dlatego warto przyjechać na Podkarpacie po wspaniałe produkty ekologiczne, ale też warto pamiętać o tym, że są takie instytucje, jak Podkarpackie Centrum Innowacji, których inni nam po prostu zazdroszczą. Zamiast mówić, że nie mamy się czego wstydzić, możemy z dumą powiedzieć, że mamy się czym pochwalić – dodał.

Nagroda w konkursie Nasze Dobre Podkarpackie jest prestiżowym wyróżnieniem, które przyznawane jest najlepszym lokalnym produktom i usługom. W tym roku do konkursu zgłoszono 19 produktów i usług z całego Podkarpacia. Kapituła konkursowa, w skład której weszli m.in. Grzegorz Nowosielski, Prezes oddziału Polska Press Grupa w Krakowie i Mariusz Knutel, Dyrektor Regionalny Sprzedaży Grupy Polska Press, oceniła je pod względem jakości, innowacyjności i potencjału. Laureaci konkursu zostali nagrodzeni statuetkami oraz tytułami Nasze Dobre Podkarpackie – Znak Jakości Nowin. Otrzymali również pakiet reklamowy w mediach Nowin. Gala rozdania nagród była okazją do promocji lokalnych produktów i usług, a także do świętowania sukcesów organizacji z Podkarpacia.

Udostępnij

Przeczytaj również

27 lutego, 2024

PCI współorganizatorem HackCarpathia!

Już 6-7 kwietnia odbędzie się HackCarpathia, czyli największy hackathon w Rzeszowie. Jego uczestnicy będą tworzyć innowacyjne projekty w dwóch kategoriach otwartych: gamingu oraz inteligentnych specjalizacji Województwa Podkarpackiego. Przewidywana pula nagród już wynosi  10 000 PLN i …jeszcze rośnie. 

Czytaj dalej Czytaj dalej

14 maja, 2024

Miliony z Funduszy Europejskich na innowacyjne projekty dla podkarpackich uczelni 

Podkarpackie Centrum Innowacji rozpoczyna nabór do kolejnej edycji Programu Grantowego, który wspiera prace badawczo-rozwojowe jednostek naukowych w regionie. Wartość składanych projektów może wynieść nawet 400 tys. zł, a łączna pula środków do rozdysponowania to 6 mln zł.

Czytaj dalej Czytaj dalej

8 maja, 2024

Kosmiczna Komunikacja – budowanie mostów między nauką a biznesem 

Wiodącym tematem kolejnej w tym roku „Strefy Inspiracji PCI” będzie kosmiczna komunikacja. To domena Macieja Myśliwca – specjalisty w zakresie komunikacji i eksperta sektora kosmicznego, który opowie jak łączyć świat nauki i biznesu – oczywiście w obszarze pozaziemskim. Spotkanie już 21 maja!

Czytaj dalej Czytaj dalej

7 maja, 2024

Dzień otwarty PCI ProtoLab

W ramach dwudziestolecia naszego członkostwa w Unii Europejskiej, Podkarpackie Centrum Innowacji dołącza do wspólnego świętowania Dni Otwartych Funduszy Europejskich. 10 maja zapraszamy do udziału w interesujących warsztatach i poznania kreatywnej przestrzeni PCI ProtoLab!

Czytaj dalej Czytaj dalej
Skip to content