Dni konsultacyjne z Urzędem Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej w obszarze ochrony własności intelektualnej

17 listopada, 2023

Przed nami kolejne spotkanie w ramach cyklu „Dni konsultacyjne z Urzędem Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej w obszarze ochrony własności intelektualnej”!

Zapraszamy już 28 listopada innowatorów, naukowców, studentów oraz przedstawicieli uczelni z terenu województwa podkarpackiego na indywidualne konsultacje on-line z ekspertami z UPRP.

Spotkania mają charakter informacyjno-konsultacyjny. Umożliwiają one pozyskanie wartościowych informacji od ekspertów z UPRP, związanych zarówno z ogólnymi zagadnieniami IPR jak również w zakresie między innymi:

· praw autorskich i praw pokrewnych,

· międzynarodowych procedur ochrony własności przemysłowej,

· udzielania patentów europejskich,

· korzystania z baz patentowych,

· źródeł finansowania ochrony własności przemysłowej

· ochrony własności intelektualnej w obszarze IT/ICT.

Szczegóły dotyczące kolejnych konsultacji oraz formularz zgłoszenia znajdują się na stronie: https://event.pcinn.org/konsultacjeuprp

Udostępnij

Przeczytaj również

7 grudnia, 2023

Podkarpackie Centrum Innowacji podsumowało 6 lat działalności podczas konferencji łączącej naukę z biznesem – “Technologia – Biznes – Inwestycje”

Kilkuset uczestników, znamienici goście, 40 ekspertów w roli panelistów, dwie sceny na dwóch piętrach, 23 prelekcje oraz ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy – tak Podkarpackie Centrum Innowacji uczciło 6 lat działalności na rzecz rozwoju regionu.

Czytaj dalej Czytaj dalej

28 listopada, 2023

Konferencja “Technologia – Biznes – Inwestycje” – 6 lat Podkarpackiego Centrum Innowacji

Już 7 grudnia 2023 roku w Rzeszowie, w siedzibie Podkarpackiego Centrum Innowacji, odbędzie się konferencja “Technologia Biznes Inwestycje”. Ponad 40 ekspertów wystąpi w roli panelistów, a wydarzenie obejmie dwie sceny na dwóch piętrach, 23 prelekcje oraz ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy – tak Podkarpackie Centrum Innowacji już wkrótce uczci 6 lat działalności na rzecz rozwoju regionu.

Czytaj dalej Czytaj dalej

28 listopada, 2023

Analizy pozycji rankingowych uczelni z Podkarpacia

Początkiem 2021 roku w strukturze Podkarpackiego Centrum Innowacji powołano Dział badań i analiz, którego głównym zadaniem jest monitorowanie rozwoju innowacji w regionie, w tym gromadzenie informacji o regionalnych zasobach w zakresie rozwoju i transferu technologii. W ramach działalności prowadzone są m.in analizy obszarów podkarpackiej nauki. Efektem jednej z nich są analizy porównawcze rankingów uczelnianych.

Czytaj dalej Czytaj dalej
Skip to content