Webinar: Ochrona własności intelektualnej źródłem przewagi organizacji opartej na wiedzy

19 marca, 2023

Podkarpackie Centrum Innowacji zaprasza do udziału w webinarze skierowanym do przedstawicieli podkarpackich uczelni, kadry naukowej prowadzącej projekty badawcze, działalność badawczo-rozwojową, pracowników jednostek naukowych, doktorantów, studentów, zainteresowanych zagadnieniami ochrony własności intelektualnej.

Ochrona własności intelektualnej źródłem przewagi organizacji opartej na wiedzy

05.04.2023 r., godz. 10:00 – 12:00

Rejestracja: https://webinar.getresponse.com/wgbRf/ochrona-wlasnosci-intelektualnej/

Agenda:

  1. System ochrony własności intelektualnej.
  2. Strategia ochrony własności intelektualnej.
  3. Narzędzia wsparcia dla innowatora.
  4. Proces zgłaszania wynalazku – aspekty praktyczne.

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli możliwość zapoznać się z zagadnieniami dotyczącymi ochrony własności intelektualnej, w tym procedurami zgłoszenia wynalazków.

Prelegenci:

  • Agnieszka Dudzińska – Naczelnik Wydziału, Departament Informacji o Ochronie Własności Intelektualnej; Urząd Patentowy RP

Od 8 lat współtworzy i rozwija profesjonalne Centrum Informacji o Ochronie Własności Intelektualnej w Urzędzie Patentowym RP, gdzie obecnie kieruje pracą grupy konsultantów. Specjalizuje się w dziedzinie ochrony własności intelektualnej ze szczególnym naciskiem na własność przemysłową. Nie są jej obce powiazania i granice pomiędzy ochroną prawno-autorską jak też ochroną prawa konkurencji. Swoją wiedzą wspiera przedsiębiorców w odkrywaniu świata własności intelektualnej i możliwości jakie niesie za sobą odpowiednia ochrona praw na dobrach niematerialnych.

  • Piotr Wiatrowski – Główny Specjalista, Departament Innowacyjności i Komunikacji; Urząd Patentowy RP

Doświadczenie zawodowe zdobywał w sektorze handlu międzynarodowego oraz krajowego, branży retali, obsłudze klienta oraz administracji publicznej. Absolwent Wydziału Zarządzania i Dowodzenia Akademii Obrony Narodowej w Warszawie. W codziennej pracy zawodowej zajmuje się m.in. prowadzeniem wykładów o tematyce poświęconej ochronie własności intelektualnej skierowanych do różnych grup słuchaczy, organizacją oraz moderowaniem wydarzeń poświęconych tematyce IP, działaniami informacyjnymi z zakresu programu dofinansowania do nowych zgłoszeń przedmiotów własności przemysłowej w ramach programu SME Fund skierowanymi do przedsiębiorców a także  śledzeniem nowinek dotyczących innowacji i ochrony własności przemysłowej.

Każdy uczestnik, który wyrazi chęć, otrzyma zaświadczenie udziału w szkoleniu.

Aby aktywnie uczestniczyć w wydarzeniu należy zapisać się i połączyć poprzez dedykowaną platformę. Udział w webinarze jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona (100 osób).

Rejestracja: https://webinar.getresponse.com/wgbRf/ochrona-wlasnosci-intelektualnej/

Udostępnij
Skip to content