Jak przygotować wniosek w Horyzoncie Europa – zapraszamy na webinar

24 listopada, 2022

Podkarpackie Centrum Innowacji zaprasza do udziału w spotkaniu online organizowanym we współpracy z Horyzontalnym Punktem Kontaktowym Polska Południowo-Wschodnia. Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli podkarpackich uczelni, kadry naukowej realizującej projekty badawcze, działalność badawczo-rozwojową, pracowników jednostek naukowych, doktorantów i studentów.

Jak przygotować wniosek w Horyzoncie Europa
06 grudnia 2022 r., godz. 10:00-11:30

Rejestracja: https://pci.clickmeeting.com/pci-horyzont-europa

Podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane ogólne założenia Programu Horyzont Europa oraz wymogi jakie należy spełnić, aby do niego przystąpić oraz zwiększyć szanse na dofinansowanie.

Program:

  • Ogólne informacje o Horyzoncie Europa
  • Konkursy, dokumentacja
  • Poszukiwanie partnerów do projektów
  • Zasady finansowe

Każdy uczestnik, który wyrazi chęć, otrzyma zaświadczenie udziału w szkoleniu.
Aby aktywnie uczestniczyć w wydarzeniu należy zapisać się i połączyć poprzez dedykowaną platformę. Udział w webinarze jest bezpłatny.

Rejestracja: https://pci.clickmeeting.com/pci-horyzont-europa

Udostępnij

Przeczytaj również

7 grudnia, 2023

Podkarpackie Centrum Innowacji podsumowało 6 lat działalności podczas konferencji łączącej naukę z biznesem – “Technologia – Biznes – Inwestycje”

Kilkuset uczestników, znamienici goście, 40 ekspertów w roli panelistów, dwie sceny na dwóch piętrach, 23 prelekcje oraz ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy – tak Podkarpackie Centrum Innowacji uczciło 6 lat działalności na rzecz rozwoju regionu.

Czytaj dalej Czytaj dalej

28 listopada, 2023

Konferencja “Technologia – Biznes – Inwestycje” – 6 lat Podkarpackiego Centrum Innowacji

Już 7 grudnia 2023 roku w Rzeszowie, w siedzibie Podkarpackiego Centrum Innowacji, odbędzie się konferencja “Technologia Biznes Inwestycje”. Ponad 40 ekspertów wystąpi w roli panelistów, a wydarzenie obejmie dwie sceny na dwóch piętrach, 23 prelekcje oraz ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy – tak Podkarpackie Centrum Innowacji już wkrótce uczci 6 lat działalności na rzecz rozwoju regionu.

Czytaj dalej Czytaj dalej

28 listopada, 2023

Analizy pozycji rankingowych uczelni z Podkarpacia

Początkiem 2021 roku w strukturze Podkarpackiego Centrum Innowacji powołano Dział badań i analiz, którego głównym zadaniem jest monitorowanie rozwoju innowacji w regionie, w tym gromadzenie informacji o regionalnych zasobach w zakresie rozwoju i transferu technologii. W ramach działalności prowadzone są m.in analizy obszarów podkarpackiej nauki. Efektem jednej z nich są analizy porównawcze rankingów uczelnianych.

Czytaj dalej Czytaj dalej
Skip to content