Jak przygotować wniosek w Horyzoncie Europa – zapraszamy na webinar

24 listopada, 2022

Podkarpackie Centrum Innowacji zaprasza do udziału w spotkaniu online organizowanym we współpracy z Horyzontalnym Punktem Kontaktowym Polska Południowo-Wschodnia. Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli podkarpackich uczelni, kadry naukowej realizującej projekty badawcze, działalność badawczo-rozwojową, pracowników jednostek naukowych, doktorantów i studentów.

Jak przygotować wniosek w Horyzoncie Europa
06 grudnia 2022 r., godz. 10:00-11:30

Rejestracja: https://pci.clickmeeting.com/pci-horyzont-europa

Podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane ogólne założenia Programu Horyzont Europa oraz wymogi jakie należy spełnić, aby do niego przystąpić oraz zwiększyć szanse na dofinansowanie.

Program:

  • Ogólne informacje o Horyzoncie Europa
  • Konkursy, dokumentacja
  • Poszukiwanie partnerów do projektów
  • Zasady finansowe

Każdy uczestnik, który wyrazi chęć, otrzyma zaświadczenie udziału w szkoleniu.
Aby aktywnie uczestniczyć w wydarzeniu należy zapisać się i połączyć poprzez dedykowaną platformę. Udział w webinarze jest bezpłatny.

Rejestracja: https://pci.clickmeeting.com/pci-horyzont-europa

Udostępnij

Przeczytaj również

27 marca, 2023

Zdalna platforma badawcza – innowacyjny projekt naukowców z Politechniki Rzeszowskiej

Naukowcy z Politechniki Rzeszowskiej opracowali system do komunikacji satelitarnej i radiowej z możliwością zdalnego dostępu dla użytkowników z całego świata.

Czytaj dalej Czytaj dalej

24 marca, 2023

PCI ProtoLab gospodarzem drugiej edycji TEDx Rzeszów

PCI ProtoLab było gospodarzem drugiej edycji TEDx Rzeszów. W czwartek, 23 marca odbyło się spotkanie, którego tematem przewodnim była Nowa Normalność. Na scenie swoje prelekcje wygłosili m.in.: Ela Bonda, Magda Daniłoś, Małgorzata Makowska, Krzysztof Janowski, Maciej Chrzanowski, Krzysztof Demutha, Michał Litwin i Michał Wichrowski. Przez cały dzień, prelegenci pochylali się nad zagadnieniami związanymi z m.in. sztuczną inteligencją, odpornością psychiczną i trendami w lotnictwie. Wydarzenie TEDx to lokalne spotkanie, podczas którego na żywo odbywają się rozmowy i występy podobne do TED. Wydarzenia TEDx są w pełni planowane i koordynowane niezależnie, na zasadzie od społeczność dla społeczności. Treść i projekt każdego wydarzenia TEDx są unikalne i opracowywane niezależnie, ale wszystkie mają wspólne cechy. TED oznacza Technology, Entertainment, Design – technologię, rozrywkę, projektowanie […]

Czytaj dalej Czytaj dalej

23 marca, 2023

Zakończyła się konferencja pn. „Podkarpacka Gospodarka 2023”

Ponad 100 uczestników – przedstawicieli świata nauki i biznesu, dwa panele dyskusyjne i 9 prelekcji. Zakończyła się konferencja pn. „Podkarpacka Gospodarka 2023”, której organizatorami było Podkarpackie Centrum Innowacji oraz Business Centre Club Loża Rzeszowska.

Czytaj dalej Czytaj dalej
Skip to content