OPIS STANOWISKA

  1. Dbałość o wizerunek PCI, szczególnie wobec odwiedzających firmę gości.
  2. Monitorowanie i zarządzanie zapasami biurowymi.
  3. Prowadzenie rejestrów korespondencji (książek nadawczych i odbiorczych), w tym obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej.
  4. Obsługa połączeń telefonicznych i poczty elektronicznej.
  5. Bieżąca obsługa obiegu dokumentów w formie papierowej i elektronicznej – dekretowanie na dział, skanowanie, składowanie oryginałów, archiwizacja i brakowanie dokumentów zgodnie z instrukcją kancelaryjną.
  6. Monitorowanie płynności obiegu dokumentów w Spółce.
  7. Obsługa powierzonych kontraktów i zleceń związanych z obsługą administracyjną Spółki oraz nadzór i organizowanie pracy kontrahentów, w tym np. w zakresie wykonania i dostawy materiałów niezbędnych do funkcjonowania biura i organizacji pracy.
  8. Realizacja zadań związanych ze sprawami gospodarczymi oraz inwestycjami.
  9. Wykazywanie inicjatywy i krytycznego podejścia nakierowanych na ustawiczne ulepszanie stosowanych w PCI procedur i sposobów działania.
  10. Ścisła współpraca ze wszystkimi komórkami organizacyjnymi PCI oraz otoczeniem społeczno-gospodarczym Spółki.
  11. Współpraca i współdziałanie z innymi komórkami organizacyjnymi, w zakresie prowadzonych spraw, w celu zapewnienia płynności procesów administracyjnych.
  12. Przygotowanie raportów oraz analiz z zakresu zadań administracyjnych.

WYMAGANIA STANOWISKA

  1. Wykształcenie wyższe.
  2. Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe.
  3. Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i urządzeń biurowych.
  4. Prawo jazdy kat. B.
  5. Język angielski – poziom minimum dobry (płynna komunikacja w mowie i piśmie).
  6. Wysoki poziom asertywności.
  7. Komunikatywność.
  8. Umiejętność budowania i utrzymywania dobrych relacji z kontrahentami i klientami zewnętrznymi oraz wewnętrznymi.
  9. Umiejętność pracy w zespole.
  10. Terminowość i rzetelność oraz dokładność w wykonywaniu zadań.
  11. Umiejętność wyznaczania priorytetów.
  12. Umiejętność wyszukiwania informacji.
  13. Umiejętność organizacji i planowania czasu pracy, w tym własnego.
  14. Doświadczenie w realizacji projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej.

Mile widziane:

  1. Doświadczenie w archiwizacji dokumentów.

OFERUJEMY

  1. Umowę o pracę na okres zastępstwa – 100% etatu.
  2. Pracę w firmie zorientowanej na rozwój innowacyjności.
  3. Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, warsztaty, kursy).

O PRACODAWCY

Podkarpackie Centrum Innowacji Sp. z o. o  jest łącznikiem pomiędzy światem nauki, biznesu i administracji, pracującym z firmami, uczelniami, jednostkami badawczymi, środowiskiem studenckim i startupami. Inwestujemy w projekty badawcze o wysokim potencjale komercjalizacji poprzez instrumenty finansowe dla jednostek naukowych, animujemy współpracę z firmami oraz prowadzimy przestrzeń, narzędzia i projekty wspierające powstawanie prototypów i startupów.

    CV *
    List motywacyjny