„Zrównoważone i odpowiedzialne otoczenie biznesu” – pierwsze w tym roku spotkanie z serii Connect & Scale Up

7 lutego, 2023

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w spotkaniu pn. „Zrównoważone i odpowiedzialne otoczenie biznesu”. Wśród prelegentów wydarzenia znalazła się Timea Sulenta-Pluta, Dyrektor Zarządzający ds. Komercjalizacji Badań PCI.

Spotkanie organizowane jest w ramach V edycji inicjatywy pn. Connect & Scale Up – jest to seria wydarzeń o charakterze wiedzowym i networkingowym, która ma na celu promocję polskich innowatorów i polskich innowacji oraz wsparcie projektów nastawionych na podejmowanie wyzwań biznesowych, rozwiązywanie problemów i szeroko rozumianą współpracę.

Głównym celem spotkania jest animowanie i sieciowanie firm i organizacji, które tworzą ekosystem zrównoważonego i odpowiedzialnego biznesu, na rzecz większej wymiany wiedzy dla doskonalenia i profesjonalizacji usług.

Spotkanie odbędzie się 10 lutego br. w godz. 10:00-13:00 w siedzibie UrbanLab przy ul. 3 Maja 13 w Rzeszowie.

Connect & Scale Up to przede wszystkim przestrzeń do wymiany wiedzy, doświadczeń, dobrych praktyk i nawiązywania wartościowych relacji, dlatego po oficjalnej części wydarzenia przewidziana jest przestrzeń do sesji networkingowej. W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele otoczenia biznesu i przedsiębiorcy.


Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona.
Link do rejestracji: https://connectscaleup-4.gridaly.com/registration

Udostępnij

Przeczytaj również

27 marca, 2023

Zdalna platforma badawcza – innowacyjny projekt naukowców z Politechniki Rzeszowskiej

Naukowcy z Politechniki Rzeszowskiej opracowali system do komunikacji satelitarnej i radiowej z możliwością zdalnego dostępu dla użytkowników z całego świata.

Czytaj dalej Czytaj dalej

24 marca, 2023

PCI ProtoLab gospodarzem drugiej edycji TEDx Rzeszów

PCI ProtoLab było gospodarzem drugiej edycji TEDx Rzeszów. W czwartek, 23 marca odbyło się spotkanie, którego tematem przewodnim była Nowa Normalność. Na scenie swoje prelekcje wygłosili m.in.: Ela Bonda, Magda Daniłoś, Małgorzata Makowska, Krzysztof Janowski, Maciej Chrzanowski, Krzysztof Demutha, Michał Litwin i Michał Wichrowski. Przez cały dzień, prelegenci pochylali się nad zagadnieniami związanymi z m.in. sztuczną inteligencją, odpornością psychiczną i trendami w lotnictwie. Wydarzenie TEDx to lokalne spotkanie, podczas którego na żywo odbywają się rozmowy i występy podobne do TED. Wydarzenia TEDx są w pełni planowane i koordynowane niezależnie, na zasadzie od społeczność dla społeczności. Treść i projekt każdego wydarzenia TEDx są unikalne i opracowywane niezależnie, ale wszystkie mają wspólne cechy. TED oznacza Technology, Entertainment, Design – technologię, rozrywkę, projektowanie […]

Czytaj dalej Czytaj dalej

23 marca, 2023

Zakończyła się konferencja pn. „Podkarpacka Gospodarka 2023”

Ponad 100 uczestników – przedstawicieli świata nauki i biznesu, dwa panele dyskusyjne i 9 prelekcji. Zakończyła się konferencja pn. „Podkarpacka Gospodarka 2023”, której organizatorami było Podkarpackie Centrum Innowacji oraz Business Centre Club Loża Rzeszowska.

Czytaj dalej Czytaj dalej
Skip to content