Ruszyły zapisy do V edycji Akademii ProtoLab!

17 lutego, 2023

Do 10 marca trwają zapisy do V edycji Akademii ProtoLab. To bezpłatny program edukacyjny dla uczniów i studentów z Podkarpacia, w ramach którego mogą oni opracować autorski projekt. Zgłoś się sam lub z zespołem!

W ramach Akademii ProtoLab odbędą się warsztaty, podczas których uczestnicy rozwiną swoje umiejętności, poznają narzędzia do realizacji własnych pomysłów i przy wsparciu ekspertów opracują autorski projekt.

Częścią Akademii ProtoLab jest także konkurs na najlepszą koncepcję biznesową opracowaną w trakcie warsztatów. Może to być pomysł na produkt, usługę, platformę czy inicjatywę o innowacyjnym charakterze.

Więcej informacji oraz zapisy na stronie: https://event.pcinn.org/akademiaprotolab .

Udostępnij

Przeczytaj również

27 lutego, 2024

PCI współorganizatorem HackCarpathia!

Już 6-7 kwietnia odbędzie się HackCarpathia, czyli największy hackathon w Rzeszowie. Jego uczestnicy będą tworzyć innowacyjne projekty w dwóch kategoriach otwartych: gamingu oraz inteligentnych specjalizacji Województwa Podkarpackiego. Przewidywana pula nagród już wynosi  10 000 PLN i …jeszcze rośnie. 

Czytaj dalej Czytaj dalej

14 maja, 2024

Miliony z Funduszy Europejskich na innowacyjne projekty dla podkarpackich uczelni 

Podkarpackie Centrum Innowacji rozpoczyna nabór do kolejnej edycji Programu Grantowego, który wspiera prace badawczo-rozwojowe jednostek naukowych w regionie. Wartość składanych projektów może wynieść nawet 400 tys. zł, a łączna pula środków do rozdysponowania to 6 mln zł.

Czytaj dalej Czytaj dalej

8 maja, 2024

Kosmiczna Komunikacja – budowanie mostów między nauką a biznesem 

Wiodącym tematem kolejnej w tym roku „Strefy Inspiracji PCI” będzie kosmiczna komunikacja. To domena Macieja Myśliwca – specjalisty w zakresie komunikacji i eksperta sektora kosmicznego, który opowie jak łączyć świat nauki i biznesu – oczywiście w obszarze pozaziemskim. Spotkanie już 21 maja!

Czytaj dalej Czytaj dalej

7 maja, 2024

Dzień otwarty PCI ProtoLab

W ramach dwudziestolecia naszego członkostwa w Unii Europejskiej, Podkarpackie Centrum Innowacji dołącza do wspólnego świętowania Dni Otwartych Funduszy Europejskich. 10 maja zapraszamy do udziału w interesujących warsztatach i poznania kreatywnej przestrzeni PCI ProtoLab!

Czytaj dalej Czytaj dalej
Skip to content