PCINN.SPACE Challenge! Wyrusz z nami w nieziemską podróż po Rzeszowie!

5 sierpnia, 2021

Kosmiczny projekt PCI wystartował i nabiera coraz większego rozpędu. Nasza misja rozwija się dzięki niesamowitym ludziom, takim jak Ty!

PCI Space Exploration to świetna okazja do poznania interesujących zagadnień praktycznych związanych z eksploracją kosmosu, unikalna możliwość nawiązania kontaktów z rówieśnikami oraz praktykami z polskiego sektora kosmicznego i nie tylko. To również „kosmiczna przepustka”, która pozwoli Ci tworzyć m.in. polską konstelację nanosatelitarną na Podkarpaciu.

Za nami 6 kosmicznych webinarów New Space Leaders z 7 praktykami z polskiego sektora kosmicznego, które zgromadziły blisko 200 uczestników z regionu. Brzmi interesująco? Już teraz przygotowujemy się do kolejnych spotkań inspiracyjnych, w których możesz wziąć udział!

Dowiedz się więcej o programie PCI Space Exploration!

W ramach naszego kosmicznego projektu zapraszamy na PCINN.SPACE Challenge:

Zastanawiasz się, co musisz zrobić? Zadanie jest proste! 

  • wejdź na stronę https://pcinn.space/#form i zarejestruj się do Projektu, zaznaczając wszystkie pola zgód;
  • wyrusz z nami w nieziemską podróż po Rzeszowie i wskaż ulicę, której nazwa własna skrywa rodzaj załogowego statku kosmicznego NASA;
  • odpowiedź prześlij na adres: protolab@pcinn.org wraz z załączonym linkiem do profilu na Facebook’u.

O tym, do kogo trafią upominki decyduje poprawność i kolejność udzielnych odpowiedzi.

Pierwsze 8 osób, które wykona zadanie konkursowe otrzyma książkę pt. „Kosmiczne wyzwania. Jak budować statki kosmiczne, dogonić kometę i rozwiązywać galaktyczne problemy”, autorstwa Artura B. Chmielewskiego i Eweliny Zambrzyckiej-Kościelnickiej oraz komplet upominków Organizatora,

Do kolejnych 30 osób powędruje komplet upominków Organizatora.

Zakończenie Akcji w środę, 25 sierpnia 2021 r. Zdobywcy upominków zostaną powiadomieni o tym fakcie poprzez post na Facebook’u oraz drogą elektroniczną w terminie siedmiu dni od zakończenia Akcji.

REGULAMIN: https://bit.ly/space_challenge

Powodzenia!

Udostępnij
Skip to content