PCI ProtoLab gospodarzem drugiej edycji TEDx Rzeszów

24 marca, 2023

PCI ProtoLab było gospodarzem drugiej edycji TEDx Rzeszów. W czwartek, 23 marca odbyło się spotkanie, którego tematem przewodnim była Nowa Normalność. Na scenie swoje prelekcje wygłosili m.in.: Ela Bonda, Magda Daniłoś, Małgorzata Makowska, Krzysztof Janowski, Maciej Chrzanowski, Krzysztof Demutha, Michał Litwin i Michał Wichrowski.

Przez cały dzień, prelegenci pochylali się nad zagadnieniami związanymi z m.in. sztuczną inteligencją, odpornością psychiczną i trendami w lotnictwie.

Wydarzenie TEDx to lokalne spotkanie, podczas którego na żywo odbywają się rozmowy i występy podobne do TED. Wydarzenia TEDx są w pełni planowane i koordynowane niezależnie, na zasadzie od społeczność dla społeczności. Treść i projekt każdego wydarzenia TEDx są unikalne i opracowywane niezależnie, ale wszystkie mają wspólne cechy.

TED oznacza Technology, Entertainment, Design – technologię, rozrywkę, projektowanie — trzy szerokie obszary tematyczne, które wspólnie kształtują nasz świat.

Partnerami wydarzenia byli: Miasto Rzeszów, Blue Cherry Studio, Podkarpackie Centrum Innowacji, Stowarzyszenie BikeSquare oraz Centrum Innowacji i Wzornictwa Praktycznego WSIiZ.

Udostępnij
Skip to content