OPIS STANOWISKA

  1. Przygotowywanie i prowadzenie postępowań o udzielenie zamówień publicznych oraz zakupów zgodnie z zasadami dokonywania zakupów w projektach UE, w tym sporządzanie dokumentacji postępowań o udzielenie zamówień publicznych w ramach zasady konkurencyjności oraz PZP (w szczególności ogłoszeń o zamówieniach, SWZ, OPZ, protokołów prowadzonych postępowań);
  2. Opracowywanie projektów umów z dostawcami i wykonawcami;
  3. Prowadzenie korespondencji z oferentami i wykonawcami;
  4. Nadzór nad poprawnością interpretacji przepisów w zakresie zamówień publicznych;
  5. Ocena składanych ofert (weryfikacja prawidłowości i kompletności dokumentacji przetargowej sporządzonej w postępowaniach o zamówienia publiczne);
  6. Weryfikacja wniosków zakupowych pod względem ich zgodności z regulacjami wewnętrznymi, zasadami udzielania zamówień publicznych w projektach finansowanych
    z Funduszy Europejskich oraz przepisami PZP;
  7. Wsparcie merytoryczne i techniczne w procesie przygotowania wniosku zakupowego, opisu przedmiotu zamówienia i innych wymaganych dokumentów niezbędnych w procedurze zakupowej;
  8. Czuwanie nad obiegiem dokumentów wg procedur przyjętych dla realizacji zamówień;
  9. Przygotowywanie i raportowanie informacji o stopniu osiągania wskaźników realizacji operacji oraz wysokości środków wydatkowanych na operacje;
  10. Prowadzenie rejestrów prowadzonych przez Spółkę postępowań PZP, zakupów i wniosków zakupowych;
  11. Ścisła współpraca z instytucjami finansującymi w zakresie kontroli udzielanych zamówień;
  12. Współpraca z inicjatorami procesu zakupowego w zakresie przygotowania i realizacji wniosku zakupowego;
  13. Współpraca z zespołem wewnętrznym, odpowiedzialnym za realizację projektów;
  14. Wsparcie działu księgowości w realizacji bieżących zadań związanych z prawem unijnym.

WYMAGANIA STANOWISKA

  1. Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: prawo, administracja, ekonomia, zarządzanie, europeistyka;
  2. Co najmniej roczne doświadczenie zawodowe w zakresie udzielania zamówień publicznych na podstawie ustawy PZP;
  3. Premiowane będzie doświadczenie zawodowe w realizacji projektów finansowanych ze środków UE;
  4. Znajomość przepisów Ustawy Prawo Zamówień Publicznych i powiązanych aktów wykonawczych, wiedza i doświadczenie w zakresie sporządzania dokumentacji przetargowej (ofert, umów, SWZ);
  5. Znajomość zagadnień związanych z dyscypliną finansów publicznych;
  6. Zdolność analitycznego myślenia;
  7. Samodzielność;
  8. Komunikatywność;
  9. Terminowość i rzetelność;
  10. Umiejętność organizacji i planowania czasu pracy;
  11. Bardzo dobra znajomość MS Office.

OFERUJEMY

  1. Umowę o pracę – 100% etatu;
  2. Pracę w firmie zorientowanej na rozwój innowacyjności;
  3. Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, warsztaty, kursy).

Zakres wynagrodzenia: 3 500 – 5 000 zł netto, stosownie do posiadanego doświadczenia.

O PRACODAWCY

Podkarpackie Centrum Innowacji Sp. z o. o  rozwija Regionalny  Ekosystem Innowacji i Startupów poprzez budowanie relacji pomiędzy jego członkami oraz realizowanie projektów na jego rzecz. Jesteśmy łącznikiem pomiędzy światem nauki, biznesu i administracji, pracującym z firmami, uczelniami, jednostkami badawczymi, środowiskiem studenckim i startupami. Inwestujemy w projekty badawcze o wysokim potencjale komercjalizacji poprzez instrumenty finansowe dla jednostek naukowych, animujemy współpracę z firmami oraz prowadzimy przestrzeń, narzędzia i projekty wspierające powstawanie prototypów i startupów.

    CV *

    List motywacyjny

    Podkarpackie Centrum Innowacji zastrzega sobie nierozpatrywanie ofert złożonych po terminie, możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata. *