OPIS STANOWISKA

  1. Planowanie, koordynowanie i realizacja wybranych projektów eventowych i wydarzeń Spółki;
  2. Wsparcie w organizacji i obsłudze webianarów, hackathonów oraz szkoleń, warsztatów, konferencji, targów, konkursów (realizowanych online i stacjonarnie);
  3. Inicjowanie wydarzeń i spotkań z przedstawicielami środowiska akademickiego i gospodarczego;
  4. Współpraca z organizatorami wydarzeń, w których PCI zaangażowane jest jako partner lub współorganizator;
  5. Koordynowanie współpracy z partnerami zewnętrznymi i podwykonawcami oraz utrzymywanie kontaktu z realizatorami, technikami i firmami cateringowymi;
  6. Wsparcie organizacyjne zaproszonych gości, prelegentów, szkoleniowców, ekspertów;
  7. Współpraca przy organizacji innych wydarzeń realizowanych przez Spółkę;
  8. Monitorowanie rynku wydarzeń branżowych i działań konkurencji.

WYMAGANIA STANOWISKA

  1. Wykształcenie min. średnie lub wyższe preferowane w zakresie zarządzania, logistyki lub marketingu;
  2. Doświadczenie zawodowe na stanowiskach związanych z organizacją eventów;
  3. Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  4. Umiejętność pracy w zespole;
  5. Umiejętność pracy pod presją czasu;
  6. Efektywność i elastyczność w działaniu oraz w pracy nad wieloma projektami równolegle;
  7. Kreatywność i proaktywność;
  8. Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

Mile widziane doświadczenie w pracy w organizacjach studenckich/młodzieżowych.

OFERUJEMY

  1. Umowę o pracę – 100% etatu, zadaniowy czas pracy;
  2. Pracę w firmie zorientowanej na rozwój innowacyjności;
  3. Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, warsztaty, kursy).

Zakres wynagrodzenia: 3 200 – 4 500 zł netto, stosownie do posiadanego doświadczenia.

O PRACODAWCY

Podkarpackie Centrum Innowacji Sp. z o. o  rozwija Regionalny  Ekosystem Innowacji i Startupów poprzez budowanie relacji pomiędzy jego członkami oraz realizowanie projektów na jego rzecz. Jesteśmy łącznikiem pomiędzy światem nauki, biznesu i administracji, pracującym z firmami, uczelniami, jednostkami badawczymi, środowiskiem studenckim i startupami. Inwestujemy w projekty badawcze o wysokim potencjale komercjalizacji poprzez instrumenty finansowe dla jednostek naukowych, animujemy współpracę z firmami oraz prowadzimy przestrzeń, narzędzia i projekty wspierające powstawanie prototypów i startupów.

    CV *

    List motywacyjny

    Podkarpackie Centrum Innowacji zastrzega sobie nierozpatrywanie ofert złożonych po terminie, możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata. *