OPIS STANOWISKA

  1. Pozyskiwanie danych finansowych dotyczących operacji gospodarczych, w których uczestniczy Spółka;
  2. Prowadzenie zestawień tabelarycznych wynagrodzeń wraz ze składowymi oraz innych wydatków;
  3. Sporządzanie raportów dotyczących analizy wydatków w zadanych przekrojach – wg jednostek organizacyjnych, rodzajów wydatków i in.;
  4. Pozyskiwanie i składowanie danych, a także sporządzanie na ich podstawie raportów w sposób zapewniający wysoką jakość realizowanych zadań;
  5. Wspieranie procesu przygotowania wniosków o płatność rozliczających wydatki projektów współfinansowanych ze środków zewnętrznych;
  6. Wspieranie procesów planowania i monitorowania wykonania budżetu;
  7. Inne zadania w zakresie analiz danych finansowych Spółki.

WYMAGANIA STANOWISKA

  1. Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: ekonomia, rachunkowość;
  2. Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office, w tym przede wszystkim MS Excel;
  3. Samodzielność, proaktywność i zaangażowanie;
  4. Silna orientacja na osiąganie wyznaczonych celów;
  5. Umiejętność pracy grupowej;
  6. Umiejętność analitycznego myślenia.

OFERUJEMY

  1. Umowę o pracę – 100% etatu;
  2. Pracę w firmie zorientowanej na rozwój innowacyjności;
  3. Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, warsztaty, kursy).

Zakres wynagrodzenia: 3 000 – 4 000 zł netto, stosownie do posiadanego doświadczenia.

O PRACODAWCY

Podkarpackie Centrum Innowacji Sp. z o. o  rozwija Regionalny  Ekosystem Innowacji i Startupów poprzez budowanie relacji pomiędzy jego członkami oraz realizowanie projektów na jego rzecz. Jesteśmy łącznikiem pomiędzy światem nauki, biznesu i administracji, pracującym z firmami, uczelniami, jednostkami badawczymi, środowiskiem studenckim i startupami. Inwestujemy w projekty badawcze o wysokim potencjale komercjalizacji poprzez instrumenty finansowe dla jednostek naukowych, animujemy współpracę z firmami oraz prowadzimy przestrzeń, narzędzia i projekty wspierające powstawanie prototypów i startupów.

    CV *

    List motywacyjny

    Podkarpackie Centrum Innowacji zastrzega sobie nierozpatrywanie ofert złożonych po terminie, możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata. *