OPIS STANOWISKA

  1. Utrzymywanie w należytej czystości przydzielonych do sprzątania pomieszczeń poprzez m.in.:
    • zamiatanie i mycie podłóg,
    • zamiatanie i mycie klatki schodowej,
    • mycie okien i powierzchni przeszklonych,
    • odkurzanie wykładzin,
    • wycieranie kurzu w meblach i na meblach, na parapetach, żaluzjach, grzejnikach, urządzeniach elektrycznych i sprzęcie komputerowym,
    • mycie, czyszczenie i dezynfekowanie urządzeń sanitarnych w toaletach,
    • ładowanie i wyładowywanie zmywarek,
    • mycie lodówek raz na miesiąc lub według potrzeb,
    • opróżnianie koszy na śmieci,
    • wietrzenie pomieszczeń.
  2. Stałe doglądanie i uzupełnianie braków środków sanitarno-higienicznych w toaletach i pomieszczeniach socjalnym.
  3. Utrzymywanie czystości w strefach kuchennych, strefach socjalnych, aneksach kuchennych.
  4. Utrzymywanie czystości na parkingach wewnętrznych Spółki.
  5. Właściwe i oszczędne używanie powierzonego sprzętu i środków potrzebnych do utrzymania czystości.
  6. Zgłaszanie przełożonemu zauważonych awarii, uszkodzeń
    w urządzeniach i pomieszczeniach.
  7. Raportowanie o stanie zapotrzebowania na środki czystości
    i artykuły higieniczne.
  8. Podlewanie i pielęgnacja kwiatów w budynku.
  9. Utrzymywanie czystości wokół budynku.
  10. Otwieranie i zamykanie obiektu (w tym kodowanie i odkodowywanie systemu alarmowego).

WYMAGANIA STANOWISKA

  1. Dyspozycyjność

    2. Dokładność

OFERUJEMY

  1. Umowę o pracę – 100% etatu.

2. Zakres wynagrodzenia: 3 500 – 3 800 zł brutto, stosownie do posiadanego doświadczenia.

O PRACODAWCY

Podkarpackie Centrum Innowacji Sp. z o. o  rozwija Regionalny  Ekosystem Innowacji i Startupów poprzez budowanie relacji pomiędzy jego członkami oraz realizowanie projektów na jego rzecz. Jesteśmy łącznikiem pomiędzy światem nauki, biznesu i administracji, pracującym z firmami, uczelniami, jednostkami badawczymi, środowiskiem studenckim i startupami. Inwestujemy w projekty badawcze o wysokim potencjale komercjalizacji poprzez instrumenty finansowe dla jednostek naukowych, animujemy współpracę z firmami oraz prowadzimy przestrzeń, narzędzia i projekty wspierające powstawanie prototypów i startupów.

    CV *

    List motywacyjny

    Podkarpackie Centrum Innowacji zastrzega sobie nierozpatrywanie ofert złożonych po terminie, możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata. *