OPIS STANOWISKA

  1. Realizacja ujęć filmowych do materiałów promocyjnych/informacyjnych spółki;
  2. Realizacja prac koncepcyjnych pod kątem realizacji ujęć i montażu;
  3. Postprodukcja materiału filmowego – montaż obrazu wraz z ich korekcją kolorystyczną i dźwiękową pod kątem specyfiki kanałów publikacji materiałów audiowizualnych,
  4. Przygotowanie warstwy graficznej do przygotowywanych filmów w postaci napisów, apli i grafik;
  5. Organizacja transmisji na żywo na platformach YouTube oraz Facebook;
  6. Współpraca z zespołem ds. marketingu;
  7. Utrzymywanie w odpowiedniej sprawności powierzonego sprzętu audiowizualnego;
  8. Montaż mniejszych materiałów wideo (ad-hoc) na kanały social media.

WYMAGANIA STANOWISKA

  1. Wykształcenie min. średnie;
  2. Praktyczna wiedza i umiejętności oraz co najmniej dwuletnie doświadczenie w realizacji różnorodnych gatunków filmowych (relacja wideo, film korporacyjny, produktowy, reportaż, wywiady itp.);
  3. Umiejętność obsługi i pracy sprzętem DSLR i rejestratorami dźwięku;
  4. Umiejętność obsługi i pracy z elektronicznymi stabilizatorami obrazu;
  5. Dobra znajomość programów pakietu Adobe służących do pracy z materiałami audio-wizualnymi, w tym Premier Pro oraz Adobe After Effects;
  6. Dobra znajomość oprogramowania do prowadzenia transmisji internetowych – Open Brodcast Software lub podobnie funkcjonalnych;
  7. Odpowiedzialność i inicjatywa oraz zaangażowanie w wykonywane zadania;
  8. Wysoki poziom kultury osobistej i nastawienie na jakość;
  9. Kreatywność i pasja w tworzeniu wizerunku marki;
  10. Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  1. Umiejętność fotografowania i obróbki zdjęć.

OFERUJEMY

  1. Umowę o pracę – 100% etatu, zadaniowy czas pracy;
  2. Pracę w firmie zorientowanej na rozwój innowacyjności;
  3. Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, warsztaty, kursy).

Zakres wynagrodzenia: 4 500 – 5 500 zł netto, stosownie do posiadanego doświadczenia.

O PRACODAWCY

Podkarpackie Centrum Innowacji Sp. z o. o  rozwija Regionalny  Ekosystem Innowacji i Startupów poprzez budowanie relacji pomiędzy jego członkami oraz realizowanie projektów na jego rzecz. Jesteśmy łącznikiem pomiędzy światem nauki, biznesu i administracji, pracującym z firmami, uczelniami, jednostkami badawczymi, środowiskiem studenckim i startupami. Inwestujemy w projekty badawcze o wysokim potencjale komercjalizacji poprzez instrumenty finansowe dla jednostek naukowych, animujemy współpracę z firmami oraz prowadzimy przestrzeń, narzędzia i projekty wspierające powstawanie prototypów i startupów.

    CV *

    List motywacyjny

    Podkarpackie Centrum Innowacji zastrzega sobie nierozpatrywanie ofert złożonych po terminie, możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata. *