OPIS STANOWISKA

 1. Wsparcie administratora systemu informatycznego PCI w utrzymaniu infrastruktury teleinformatycznej w budynkach należących do firmy, w tym:
  • Infrastruktury sieciowej,
  • Serwerów, w tym poczty elektronicznej,
  • Komputerów osobistych,
  • Oprogramowania systemowego (Microsoft Windows), biurowego (Pakiet MS Office) i użytkowego (aplikacje wspomagające działalność np. Optima, Power BI i inne),
  • Urządzeń peryferyjnych (drukarki, skanery, dyski zewnętrzne, kamery internetowe i inne),
  • Pamięci masowej (w tym systematyczne wykonywanie kopii zapasowych i archiwalnych zbiorów danych).
 2. Wsparcie administratora systemu informatycznego PCI w zapewnieniu prawidłowego funkcjonowania technicznych zabezpieczeń systemu informatycznego, w tym systemu uwierzytelniania użytkowników.
 3. Przygotowanie (konserwacja, instalowanie oprogramowania, konfiguracja) komputerów przed ich przekazaniem końcowym użytkownikom.
 4. Ocena stanu komputerów zdawanych przez końcowych użytkowników oraz bezpieczne usuwanie danych osobistych i danych wrażliwych przed przekazaniem sprzętu do puli do wykorzystania.
 5. Prowadzenie szkoleń dla pracowników w zakresie bezpiecznego korzystania z narzędzi informatycznych.
 6. Obsługa zgłoszeń problemów zgłaszanych przez końcowych użytkowników odnośnie do użytkowania komputerów lub aplikacji.
 7. Świadczenie doraźnej pomocy technicznej dla pracowników w zakresie obsługi sprzętu elektronicznego, komputerowego oraz aplikacji wspierających realizację zadań zawodowych.
 8. Tworzenie raportów o zaistniałych wadach i usterkach Identyfikowanych podczas realizacji zadań, związanych z obsługą sprzętu komputerowego, infrastruktury sieciowej oraz aplikacji, raportów dotyczących wykonanych prac serwisowych, usług wsparcia personelu w obsłudze aplikacji i sprzętu IT.
 9. Obsługa kontraktów związanych z realizacją zadań zawodowych (np. umów związanych z dostarczaniem usługi dostępu do Internetu itp.).

WYMAGANIA STANOWISKA

 1. Wykształcenie min. średnie.
 2. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
 3. Minimum roczne doświadczenie w pracy na tożsamym stanowisku.
 4. Wiedza nt. zaawansowanej obsługi komputera, systemów operacyjnych, baz danych, urządzeń teleinformatycznych, usług sieciowych, budowania i administrowania sieciami teleinformatycznymi.
 5. Komunikatywność.
 6. Otwartość i nastawienie na wsparcie i pomoc innym.

OFERUJEMY

 1. Umowę o pracę – 100% etatu;
 2. Pracę w firmie zorientowanej na rozwój innowacyjności;
 3. Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, warsztaty, kursy).
 4. Zakres wynagrodzenia: 3 500 – 4 500 zł netto, stosownie do posiadanego doświadczenia.

O PRACODAWCY

Podkarpackie Centrum Innowacji Sp. z o. o  rozwija Regionalny  Ekosystem Innowacji i Startupów poprzez budowanie relacji pomiędzy jego członkami oraz realizowanie projektów na jego rzecz. Jesteśmy łącznikiem pomiędzy światem nauki, biznesu i administracji, pracującym z firmami, uczelniami, jednostkami badawczymi, środowiskiem studenckim i startupami. Inwestujemy w projekty badawcze o wysokim potencjale komercjalizacji poprzez instrumenty finansowe dla jednostek naukowych, animujemy współpracę z firmami oraz prowadzimy przestrzeń, narzędzia i projekty wspierające powstawanie prototypów i startupów.

Udostępnij

Aplikuj za pomocą formularza

  CV *

  List motywacyjny


  Podkarpackie Centrum Innowacji zastrzega sobie nierozpatrywanie ofert złożonych po terminie, możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata. *


  Skip to content