Badania laboratoryjne na rzecz rozwoju firm z Podkarpacia

Badania laboratoryjne na rzecz rozwoju firm z Podkarpacia

08 kwietnia 2020 15:27

2019-11-06 Portal PODKARPACKIE.PL:

Regionalna Sieć Laboratoriów odpowiedzią na potrzeby biznesu

 

80% laboratoryjnych prac badawczych jest zlecanych poza województwo podkarpackie. Sposobem na odwrócenie niekorzystnego trendu ma być utworzenie Regionalnej Sieci Laboratoriów Badawczych i Wzorujących. Dziś w urzędzie marszałkowskim odbyła się konferencja zorganizowana przez Podkarpackie Centrum Innowacji poświęcona temu zagadnieniu.

 

https://www.podkarpackie.pl/index.php/rozwoj-regionalny/7227-regionalna-siec-laboratoriow-odpowiedzia-na-potrzeby-biznesu

 

 

2019-11-07 Portal MEDIA RZESZÓW:

Laboratoria będą wspierać podkarpackie firmy

 

Na Podkarpaciu działa Regionalna Sieć Laboratoriów Badawczych i Wzorcujących, która zrzesza już 33 jednostki. Głównym celem sieci jest wykorzystanie potencjału naukowo-badawczego dla rozwoju podkarpackich firm i przedsiębiorstw.

 

http://www.mediarzeszow.pl/wiadomosci/aktualnosci/akt34982774.html

 

 

2019-11-07 Portal MÓJ RZESZÓW:

Badania laboratoryjne na rzecz rozwoju firm z Podkarpacia

 

Regionalna Sieć Laboratoriów Badawczych i Wzorcujących skupia 33 jednostki na Podkarpaciu. Jej głównym celem jest rozwój podkarpackich firm i przedsiębiorstw w oparciu o wykorzystanie lokalnego potencjału naukowo-badawczego.

 

http://mojrzeszow.pl/badania-laboratoryjne-na-rzecz-rozwoju-firm-z-podkarpacia/

 

 

2019-11-15 Portal POLITECHNIKA RZESZOWSKA:

Konferencja INNOWACJE-POMIARY-AKREDYTACJE

 

Regionalna Sieć Laboratoriów Badawczych i Wzorcujących skupia 33 jednostki na Podkarpaciu. 6 listopada br. w Podkarpackim Urzędzie Marszałkowskim miała miejsce Konferencja Innowacje-Pomiary-Akredytacje zorganizowana przez Podkarpackie Centrum Innowacji. Jej główny temat to rozwój sieci laboratoriów w naszym województwie.

 

https://w.prz.edu.pl/uczelnia/aktualnosci/konferencja-innowacje-pomiary-akredytacje-1495.html

 

 

2019-11-15 Portal GŁÓWNY URZĄD MIAR:

Rozwój potencjału naukowo-badawczego Podkarpacia tematem przewodnim konferencji z udziałem przedstawicieli GUM

 

6 listopada 2019 r., w Podkarpackim Urzędzie Marszałkowskim odbyła się konferencja Innowacje-Pomiary-Akredytacje, zorganizowana przez Podkarpackie Centrum Innowacji. Tematem spotkania był m.in. rozwój sieci laboratoriów na Podkarpaciu.

 

https://www.gum.gov.pl/pl/aktualnosci/3349,Rozwoj-potencjalu-naukowo-badawczego-Podkarpacia-tematem-przewodnim-konferencji-.html

UE UE