Startuje Podkarpackie Forum Nauki i Biznesu

Startuje Podkarpackie Forum Nauki i Biznesu

16 listopada 2020 09:46

13.11.2020 Portal Wschodni Sojusz Motoryzacyjny

Podkarpackie Forum Nauki i Biznesu – Nauka drogą do innowacji biznesowych

Dzięki praktykom i ekspertom z różnych branż zostaną przekazane informacje, jak rozwinąć działalność, proces tworzenia nowych produktów i usług oraz budować rozwiązania bazujące na europejskich i światowych trendach. Wydarzenie ma być również swoistą platformą dialogu i integracji dla wszystkich adresatów forum

http://eaa-wsm.pl/index.php/2020/11/13/podkarpackie-forum-nauki-i-biznesu-nauka-droga-do-innowacji-biznesowych/

 

14.11.2020 Portal Kurier Rzeszowski

Innowacje biznesowe – Podkarpackie Forum Nauki i Biznesu

Na początku grudnia odbędzie się interesujące wydarzenie online przeznaczone m.in. dla przedsiębiorców, naukowców, inwestorów. Podczas Podkarpackiego Forum Nauki i Biznesu uczestnicy uzyskają informacje w zakresie Tworzenia nowych produktów, budowania rozwiązań w oparciu o europejskie i światowe trendy, kreowania innowacji. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

https://kurierrzeszowski.pl/2020/11/14/innowacje-biznesowe-podkarpackie-forum-nauki-i-biznesu/

 

14.11.2020 Portal Twoje Jasło

Podkarpackie Forum Nauki i Biznesu

Tworzenie nowych produktów, budowanie rozwiązań w oparciu o europejskie i światowe trendy, kreowanie innowacji. To merytoryka Podkarpackiego Forum Nauki i Biznesu. Przedsiębiorcy i naukowcy poznają również najnowsze inspiracje, ważne dla funkcjonowania ich organizacji w niedalekiej przyszłości. Wydarzenie jest bezpłatne.

http://twojejaslo.pl/wydarzenia/podkarpackie-forum-nauki-i-biznesu/

 

15.11.2020 Portal Lab Portal

Nauka drogą do innowacji biznesowych

Adresatami forum są przedsiębiorcy, organizacje pracodawców, klastry, uczelnie wyższe, laboratoria badawcze, naukowcy i wynalazcy, doktoranci. Wydarzenie jest skierowane do inwestorów, przedstawicieli startupów, funduszy inwestycyjnych, studentów, kół naukowych. Podkarpackie Forum Nauki i Biznesu odbędzie się w dniach 1-2 grudnia 2020 br. (wtorek – środa). Będzie transmitowane przez Internet.

http://www.labportal.pl/news/nauka-droga-do-innowacji-biznesowych

 

16.11.2020 Portal Podkarpacki Klub Biznesu

Podkarpackie Forum Nauki i Biznesu

Celem forum jest wspieranie współpracy przedsiębiorców i naukowców pod kątem kreowania innowacji i nowych badań oraz zmiany schematów funkcjonowania ich organizacji w czasie przyszłości spowodowanej epidemią koronawirusa.

https://pkb.net.pl/aktualnosci/podkarpackie-forum-nauki-i-biznesu

 

16.11.2020 Portal Info Podkarpacie

Podkarpackie Forum Nauki i Biznesu

Przedsiębiorcy i naukowcy poznają najnowsze inspiracje, ważne dla funkcjonowania ich organizacji w niedalekiej przyszłości. Wydarzenie jest bezpłatne. Merytoryka Podkarpackiego Forum Nauki i Biznesu to również tworzenie nowych produktów, budowanie rozwiązań w oparciu o europejskie i światowe trendy, kreowanie innowacji.

http://infopodkarpacie.pl/wiadomosci/pokaz/6624,podkarpackie-forum-nauki-i-biznesu

 

16.11.2020 Portal WSIZ

Zapraszamy do udziału w Podkarpackim Forum Nauki i Biznesu

Tworzenie nowych produktów, budowanie rozwiązań w oparciu o europejskie i światowe trendy, kreowanie innowacji – takie cele stawia sobie Podkarpackiego Forum Nauki i Biznesu. Przedsiębiorcy i naukowcy poznają również najnowsze inspiracje, ważne dla funkcjonowania ich organizacji w niedalekiej przyszłości. Wydarzenie jest bezpłatne.

https://wsiz.rzeszow.pl/aktualnosci/zapraszamy-do-udzialu-w-podkarpackim-forum-nauki-i-biznesu/

 

16.11.2020 Portal WNP

Podkarpackie: W grudniu odbędzie się Forum Nauki i Biznesu

Na początku grudnia br. odbędzie się Podkarpackie Forum Nauki i Biznesu. Celem wydarzenia będzie wspieranie współpracy przedsiębiorców i naukowców, co - zdaniem organizatorów - szczególnie ważne będzie po pandemii koronawirusa. Forum będzie transmitowane w internecie.

https://www.wnp.pl/finanse/podkarpackie-w-grudniu-odbedzie-sie-forum-nauki-i-biznesu,431880.html

 

16.11.2020 Portal Samorządowy

Podkarpackie: W grudniu odbędzie się Forum Nauki i Biznesu

Jak poinformował PAP Wojciech Fiksa przedstawiciel organizatora - Podkarpackiego Centrum Innowacji - w trakcie wydarzenia eksperci i praktycy z różnych branż będą nie tylko zachęcać do współpracy przedsiębiorców i naukowców, ale również tłumaczyć m.in. jak wygląda proces tworzenia nowych produktów i usług.

https://www.portalsamorzadowy.pl/prawo-i-finanse/podkarpackie-w-grudniu-odbedzie-sie-forum-nauki-i-biznesu,231028.html

 

16.11.2020 Portal Gospodarka Podkarpacka

Podkarpackie Forum Nauki i Biznesu – konferencja online już za kilka dni

RZESZÓW. Tworzenie nowych produktów, budowanie rozwiązań w oparciu o europejskie i światowe trendy, kreowanie innowacji - to tematy Podkarpackiego Forum Nauki i Biznesu, konferencji organizowanej online.

http://gospodarkapodkarpacka.pl/news/view/41446/podkarpackie-forum-nauki-i-biznesu-konferencja-online-juz-za-kilka-dni

 

16.11.2020 Portal STOOQ

Podkarpackie – W grudniu odbędzie się Forum Nauki i Biznesu

Forum będzie trwało dwa dni i udział w nim jest bezpłatny. Pierwszy dzień, jak podkreślają organizatorzy, poświęcony będzie nauce i biznesowi. W czasie jego trwania prelegenci pokażą dobre praktyki i wskazówki oraz studia przypadku. Podczas drugiego dnia zaplanowano trzy konferencję: innowacje-pomiary-akredytacje.

https://stooq.com/n/?f=1388531&c=1&p=0

 

16.11.2020 Portal Czytaj Rzeszów

Podkarpackie Forum Nauki i Biznesu. Rozpoczęła się rejestracja uczestników

Rozpoczęła się rejestracja uczestników Podkarpackiego Forum Nauki i Biznesu, które odbędzie się początkiem grudnia. Najważniejsze zagadnienia jakim poświęcone będzie to wydarzenie to tworzenie nowych produktów, budowanie rozwiązań w oparciu o europejskie i światowe trendy oraz kreowanie innowacji. Przedsiębiorcy i naukowcy poznają również najnowsze inspiracje, ważne dla funkcjonowania ich organizacji w niedalekiej przyszłości. Wydarzenie jest bezpłatne.

http://czytajrzeszow.pl/?id=14019&idd=4&poz=ml0

 

17.11.2020 Portal Biznes i Styl

Podkarpackie Forum Nauki i Biznesu - online z ekspertami. Gratis

Tworzenie nowych produktów, budowanie rozwiązań w oparciu o europejskie i światowe trendy, kreowanie innowacji – na tym skupią się eksperci podczas Podkarpackiego Forum Nauki i Biznesu, które odbędzie się 1-2 grudnia br. Przedsiębiorcy i naukowcy poznają trendy ważne dla funkcjonowania ich organizacji w niedalekiej przyszłości. Wydarzenie będzie transmitowane przez Internet. Udział jest bezpłatny.

https://www.biznesistyl.pl/biznes/nowe-technologie/9954_.html

 

17.11.2020 Portal Nauka w Polsce

Podkarpackie/ W grudniu odbędzie się Forum Nauki i Biznesu

Na początku grudnia br. odbędzie się Podkarpackie Forum Nauki i Biznesu. Celem wydarzenia będzie wspieranie współpracy przedsiębiorców i naukowców, co – zdaniem organizatorów – szczególnie ważne będzie po pandemii koronawirusa. Forum będzie transmitowane w internecie.

https://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news%2C84834%2Cpodkarpackie-w-grudniu-odbedzie-sie-forum-nauki-i-biznesu.html

 

18.11.2020 Portal Polish Science

Podkarpackie Forum Nauki i Biznesu

Tworzenie nowych produktów, budowanie rozwiązań w oparciu o europejskie i światowe trendy, kreowanie innowacji. Takie cele stawia sobie Podkarpackiego Forum Nauki i Biznesu, które odbędzie się online w dniach 1-2 grudnia 2020 roku.

http://polishscience.pl/pl/podkarpackie-forum-nauki-i-biznesu/

 

UE UE