Program grantowy PCI dla rozwoju gospodarczego podkarpackiej nauki

Program grantowy PCI dla rozwoju gospodarczego podkarpackiej nauki

07 września 2020 15:57

03.09.2020 Portal Rzeszów 112

TVP Polonia pokaże materiał o Podkarpackim Centrum Innowacji

W jednym z pierwszych odcinków programu „Stacja Innowacja” znajdą się informacje o programie grantowym PCI na rozwój prac badawczo-naukowych oraz kremie z zawartością ekstraktu z ziół mongolskich chroniącym skórę przed promieniowaniem UV.

https://www.rzeszow112.pl/wiadomosci/520-tvp-polonia-pokaze-material-o-podkarpackim-centrum-innowacji

 

03.09.2020 Portal Laboratoryjnie

Program grantowy PCI dla rozwoju gospodarczego podkarpackiej nauki

TVP Polonia realizuje program „Stacja Innowacja”. We wrześniowym odcinku materiał o programie grantowym PCI na rozwój prac badawczo-naukowych oraz kremie z ekstraktu ziół mongolskich, chroniącym skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV.

https://laboratoryjnie.pl/2020/09/03/program-grantowy-pci-dla-rozwoju-gospodarczego-podkarpackiej-nauki/

 

03.09.2020 Portal Kurier Rzeszowski

Program grantowy PCI dla rozwoju gospodarczego podkarpackiej nauki. Oglądaj kanał „Stacja Innowacja” w TVP Polonia

TVP Polonia przygotowuje materiały do programu „Stacja Innowacja”. W jednym z pierwszych odcinków znajdą się informacje o programie grantowym autorstwa Podkarpackiego Centrum Innowacji. Nie zabraknie ciekawych przykładów prac naukowo-badawczych z laboratoriów w regionie. 

https://kurierrzeszowski.pl/2020/09/03/program-grantowy-pci-dla-rozwoju-gospodarczego-podkarpackiej-nauki-ogladaj-kanal-stacja-innowacja-w-tvp-polonia/

 

03.09.2020 Portal Podkarpacki Klub Biznesu:

TVP Polonia realizuje materiały do programu „Stacja Innowacja”

Program grantowy PCI, rozwój prac badawczo-naukowych w regionie,  przykłady prac naukowo-badawczych z podkarpackich laboratoriów.  To elementy jednego z odcinków programu „Stacja Innowacja”. Emisja na antenie ogólnopolskiej zaplanowana na 11 września br. (piątek) w TVP Polonia.

https://pkb.net.pl/aktualnosci/informacja-prasowa-2

 

03.09.2020 Portal Automatyka PL

Program grantowy PCI dla rozwoju gospodarczego podkarpackiej nauki

TVP Polonia przygotowuje materiały do programu „Stacja Innowacja". W jednym z pierwszych odcinków znajdą się informacje o programie grantowym PCI na rozwój prac badawczo-naukowych w regionie oraz kremie z zawartością ekstraktu z ziół mongolskich, który kompleksowo chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV.

https://www.automatyka.pl/wiadomosci-i-komunikaty/program-grantowy-pci-dla-rozwoju-gospodarczego-podkarpackiej-nauki-164998-10#_

 

03.09.2020 Portal Info Podkarpackie

Dla rozwoju gospodarczego podkarpackiej nauki – program grantowy PCI

Program „Stacja Innowacja” popularyzuje polską naukę i badania. W jednym z pierwszych odcinków znajdą się informacje o programie grantowym PCI na rozwój prac badawczo-naukowych w regionie.

http://infopodkarpacie.pl/wiadomosci/pokaz/6253,program-grantowy-pci-dla-rozwoju-gospodarczego-podkarpackiej-nauki

 

03.09.2020 Portal Gospodarka Podkarpacka

Podkarpackie Centrum Innowacji w programie „Stacja Innowacja” TVP Polonia

W jednym z pierwszych odcinków programu „Stacja Innowacja” zaprezentowany zostanie program grantowym PCI na rozwój prac badawczo-naukowych. Ciekawostką jest krem z zawartością ekstraktu z ziół mongolskich, który chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV.

http://www.gospodarkapodkarpacka.pl/news/view/40048/podkarpackie-centrum-innowacji-w-programie-stacja-innowacja-tvp-polonia

 

03.09.2020 Portal Media Rzeszów

PCI w „Stacja Innowacja”

Oglądaj kanał „Stacja Innowacja” w TVP Polonia. Już we wrześniu informacje o grantach Podkarpackiego Centrum Innowacji na rozwój prac badawczo-naukowych na Podkarpaciu.

http://www.mediarzeszow.pl/wiadomosci/aktualnosci/akt97936101.html 

 

03.09.2020 Portal Rzeszowskie Info

Program grantowy PCI dla rozwoju gospodarczego podkarpackiej nauki

TVP Polonia przygotowuje program „Stacja Innowacja”. We wrześniowym odcinku będą prezentowane informacje o grantach PCI na rozwój prac badawczo-naukowych na Podkarpaciu.

https://www.rzeszowskieinfo.pl/program-grantowy-pci-dla-rozwoju-gospodarczego-podkarpackiej-nauki/

 

06.09.2020 Portal Czytaj Rzeszów

Podkarpackie Centrum Innowacji bohaterem nowego programu TV

TVP Polonia przygotowuje materiały do programu „Stacja Innowacja”. W jednym z pierwszych odcinków znajdą się informacje o programie grantowym PCI na rozwój prac badawczo-naukowych w regionie oraz kremie z zawartością ekstraktu z ziół mongolskich, który kompleksowo chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV.

http://czytajrzeszow.pl/?idd=10&id=12702&poz=mr1&show=-1&pagebl1_mobile=0&fbclid=IwAR3xnkBC7NGa_es-PtyrpgALntDZEpvNj85xvQOkYnPJ1Qn5U--HPoy3Ifk

 

09.09.2020 Portal Podkarpacki Klaster Energii Odnawialnej

Program grantowy PCI dla rozwoju gospodarczego podkarpackiej nauki w TVP Polonia

W formułę programu  „Stacja Innowacja” dobrze wpisuje się działalność Podkarpackiego Centrum Innowacji oraz program grantowy, dzięki któremu naukowcy z regionu mają szansę na finansowanie i realizację ambitnych prac badawczo-rozwojowych.

https://energia.rzeszow.pl/index.php/551-program-grantowy-pci-dla-rozwoju-gospodarczego-podkarpackiej-nauki-ogladaj-kanal-stacja-innowacja-w-tvp-polonia

UE UE