Konferencja „Przedsiębiorcy dla Przedsiębiorców”

Konferencja „Przedsiębiorcy dla Przedsiębiorców”

23 czerwca 2020 17:22

2020-06-09 Portal RARR:

Konferencja online ,,Przedsiębiorcy dla przedsiębiorców”

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji online „Przedsiębiorcy dla przedsiębiorców”, która odbędzie się we wtorek, 30 czerwca 2020 r., w godz. 09:00 – 17:00. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne. Zachęcamy do rejestracji.

http://rarr.rzeszow.pl/aktualnosci/konferencja-online-przedsiebiorcy-dla-przedsiebiorcow/


2020-06-19 Portal Info Podkarpacie:

Konferencja online #PdlaP

Globalne trendy dla biznesu, światowe raporty, instrumenty wsparcia oraz wiedza ekspertów podczas wystąpień, prezentacji i webinarów. To merytoryka czerwcowej konferencji „Przedsiębiorcy dla Przedsiębiorców”. Wydarzenie jest szansą dla podkarpackich firm MŚP, które chcą i mają możliwość rozwijać się w trakcie epidemii koronawirusa.

http://infopodkarpacie.pl/wiadomosci/pokaz/5916,konferencja-przedsiebiorcy-dla-przedsiebiorcowpdlap


2020-06-22 Portal Stalowa Wola:

„Przedsiębiorcy dla przedsiębiorców” – bezpłatna konferencja online

Konferencja #PdlaP to unikalne wydarzenie na Podkarpaciu, przygotowane dla właścicieli i menedżerów firm MŚP, poszukujących nowych rozwiązań, pomysłów i inspiracji w trudnej sytuacji gospodarczej.

https://www.stalowawola.pl/przedsiebiorcy-dla-przedsiebiorcow-bezplatna-konferencja-online/


2020-06-22 Portal Media Rzeszów:

Konferencja „Przedsiębiorcy dla Przedsiębiorców” #PdlaP

Uczestnicy konferencji poznają sposoby prowadzenia biznesu w nowej rzeczywistości, komercyjne narzędzia finansowania dla rozwoju biznesu, zagadnienia prawne i kadrowe, dobre praktyki i rozwiązania wdrożone w MŚP w czasie pandemii, trendy dla biznesu 2030, a także wdrażanie technologii i innowacji.

http://www.mediarzeszow.pl/wiadomosci/aktualnosci/akt58632107.html


2020-06-23 Portal Przemysł Przyszłości:

Biznes w nowej rzeczywistości – konferencja „Przedsiębiorcy dla przedsiębiorców”

Spotkanie poświęcone promowaniu firm, a także rekrutacji w trudnych warunkach kryzysu – rozpocznie się online 30 czerwca o 9:00. Paneliści omówią dobre praktyki oraz kwestie finansowe i prawne związane z restrukturyzacją przedsiębiorstw. Jednym z ekspertów występujących na konferencji będzie Katarzyna Nosalska z Platformy Przemysłu Przyszłości.

https://przemyslprzyszlosci.gov.pl/biznes-w-nowej-rzeczywistosci-konferencja-przedsiebiorcy-dla-przedsiebiorcow/


2020-06-23 Portal Powiat Rzeszowski:

Konferencja „Przedsiębiorcy dla Przedsiębiorców” #PdlaP

Konferencja dostarczy praktycznych informacji dla przedsiębiorców z Podkarpacia. Dobre praktyki i merytoryczne wskazówki będą skuteczną inspiracją do rozwoju biznesu, zbieżnego z globalnymi trendami dla różnych branżach, ze szczególny uwzględnieniem pandemii, jej skutków i prognoz na przyszłość.

https://www.powiat.rzeszow.pl/aktualnosci/konferencja-przedsiebiorcy-dla-przedsiebiorcow-pdlap,art904/ 

 

2020-06-23 Portal VIP:

Biznes w czasach COVID-19. "Przedsiębiorcy dla Przedsiębiorców" #PdlaP

30 czerwca w G2A Arena w Jasionce odbędzie się konferencja „Przedsiębiorcy dla Przedsiębiorców” organizowana przez Podkarpackie Centrum Innowacji, a która transmitowana będzie online. Udział w panelach dyskusyjnych jest bezpłatny i dedykowany dla właścicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z Podkarpacia.

https://www.biznesistyl.pl/biznes/biznes-na-co-dzien/9501_.html

 

2020-06-25 Portal WSIZ Rzeszów:

Konferencja „Przedsiębiorcy dla Przedsiębiorców” #PdlaP

Wydarzenie transmitowane z G2A Areny przez Internet. W ramach konferencji odbędą się seminaria, dyskusje panelowe, prezentacje i zamknięte pokoje tematyczne, a także wieczorny networking na żywo. Wystąpią przedsiębiorcy, menedżerowie, właściciele firm i eksperci-praktycy.

https://wsiz.rzeszow.pl/aktualnosci/konferencja-przedsiebiorcy-dla-przedsiebiorcow-pdlap/

 

2020-06-26 Portal Czytaj Rzeszów:

Oni pomogą Ci rozwijać biznes podczas pandemii. Już we wtorek #PdlaP

Konferencja jest bezpłatna i dedykowana dla właścicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z Podkarpacia. Konferencja „Przedsiębiorcy dla Przedsiębiorców” odbędzie już we wtorek 30 czerwca, w godzinach 9:00–16:00.

http://czytajrzeszow.pl/?idd=10&id=11430&poz=mr1&show=-1&pagebl1_mobile=0

 

2020-06-26 Portal Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie:

Konferencja „Przedsiębiorcy dla Przedsiębiorców” #PdlaP

Zapraszamy mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z Podkarpacia na Konferencję „Przedsiębiorcy dla Przedsiębiorców" #PdlaP – Rozwijaj biznes podczas pandemii z trendami przyszłości, która odbędzie się 30 czerwca 2020 r.

https://rzeszow.praca.gov.pl/-/12770152-konferencja-przedsiebiorcy-dla-przedsiebiorcow-?redirect=https%3A%2F%2Frzeszow.praca.gov.pl%2Fstrona-glowna%2F%3Fp_p_id%3D101_INSTANCE_xPhP5cCP77gA%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26p_p_col_id%3D_118_INSTANCE_4imiG0Fg2f9w__column-1%26p_p_col_count%3D1

 

2020-06-28 Portal Twoje Jasło:

Wydarzenie „Przedsiębiorcy dla Przedsiębiorców”

Konferencja „PdlaP” jest szansą dla podkarpackich firm MŚP, które chcą i mają możliwość rozwijać się w trakcie epidemii koronawirusa. Merytoryka czerwcowej to globalne trendy dla biznesu, światowe raporty, instrumenty wsparcia oraz wiedza ekspertów podczas wystąpień, prezentacji i webinarów.

https://twojejaslo.pl/wydarzenia/konferencja-przedsiebiorcy-dla-przedsiebiorcow-pdlap/

 

2020-06-29 Portal Gospodarka Podkarpacka:

Przedsiębiorcy dla Przedsiębiorców. Konferencja o rozwoju biznesu podczas pandemii

Globalne trendy dla biznesu, światowe raporty, instrumenty wsparcia oraz wiedza ekspertów podczas wystąpień, prezentacji i webinarów. Tak będzie wyglądać czerwcowa konferencja „Przedsiębiorcy dla Przedsiębiorców”.

http://gospodarkapodkarpacka.pl/news/view/38805/przedsiebiorcy-dla-przedsiebiorcow-konferencja-o-rozwoju-biznesu-podczas-pandemii

 

2020-06-29 Portal Podkarpackie:

Przedsiębiorcy dla Przedsiębiorców. Jutro konferencja o rozwoju biznesu podczas pandemii

Konferencja „PdlaP” dostarczy praktycznych informacji dla przedsiębiorców z Podkarpacia. Dobre praktyki i merytoryczne wskazówki będą skuteczną inspiracją do rozwoju biznesu, zbieżnego z globalnymi trendami dla różnych branżach, ze szczególnym uwzględnieniem pandemii, jej skutków i prognoz na przyszłość.

https://www.podkarpackie.pl/index.php/107-aktualnosci/7649-przedsiebiorcy-dla-przedsiebiorcow-jutro-konferencja-o-rozwoju-biznesu-podczas-pandemii


2020-06-29 Portal Miejski Inkubator Przedsiębiorczości RAWAINK:

Konferencja: Przedsiębiorcy dla Przedsiębiorców

Konferencja #PdlaP to unikalne wydarzenie przygotowane dla właścicieli i menedżerów firm MŚP na Podkarpaciu (i nie tylko), którzy poszukują nowych rozwiązań, pomysłów i inspiracji w trudnej sytuacji gospodarczej, w jakiej się znajdujemy.

https://rawaink.katowice.eu/konferencja-przedsiebiorcy-dla-przedsiebiorcow/

 

2020-06-29 Portal Radio VIA:

Przedsiębiorcy dla Przedsiębiorców

We wtorek 30 czerwca odbędzie się Konferencja Przedsiębiorcy dla Przedsiebiorców. Wydarzenie jest odpowiedzią na pandemię koronawiursa i trudności na jakie napotykają właściciele firm w tym trudnym czasie.

https://radiovia.com.pl/aktualnosci/informacje-lokalne/przedsiebiorcy-dla-przedsiebiorcow

 

2020-06-29 Portal Rzeszów 112:

Konferencja „Przedsiębiorcy dla Przedsiębiorców” #PdlaP

W ramach wydarzenia wystąpią przedsiębiorcy, menedżerowie, właściciele firm i eksperci – praktycy gotowi podzielić się doświadczeniami, wiedzą, narzędziami i dobrymi praktykami, których implementację w firmie warto rozważyć teraz lub w niedalekiej post-pandemicznej przyszłości.

https://www.rzeszow112.pl/biznes-i-finanse/107-konferencja-przedsiebiorcy-dla-przedsiebiorcow-pdlap

 

2020-06-29 Portal Klaster Motoryzacyjny:

Konferencja PdlaP

Zapraszamy na unikalną na Podkarpaciu Konferencję online Przedsiębiorcy dla Przedsiębiorców. Jako Partner z przyjemnością zapraszamy do udziału wszystkich, którzy poszukują nowych rozwiązań, pomysłów i inspiracji w trudnej sytuacji gospodarczej, w której się znajdujemy. Przedsiębiorcy dla Przedsiębiorców.

http://eaa-wsm.pl/index.php/2020/06/22/konferencja-przedsiebiorcy-dla-przedsiebiorcow/

 

2020-06-29 Portal PFR:

Konferencja #PdlaP

Unikalne wydarzenie przygotowane dla właścicieli i menedżerów firm MŚP na Podkarpaciu, którzy poszukują nowych rozwiązań, pomysłów i inspiracji w trudnej sytuacji gospodarczej, w jakiej się znajdujemy. Przedsiębiorcy, menedżerowie, właściciele firm i eksperci, podzielą się doświadczeniami, wiedzą, narzędziami i dobrymi praktykami, których implementację w firmie warto rozważyć teraz lub w niedalekiej post-pandemicznej przyszłości.

https://www.pfr-podkarpackie.pl/aktualnosci/konferencja-przedsiebiorcy-dla-przedsiebiorcow.html

 

2020-06-29 Portal GWW:

Rozwijaj biznes podczas pandemii z trendami przyszłości

30 czerwca odbędzie się Konferencja „Przedsiębiorcy dla przedsiębiorców”. Spotkanie, podczas którego przedsiębiorcy, menedżerowie, właściciele firm i eksperci podzielą się swoją wiedzą, narzędziami i dobrymi praktykami, których implementację w firmie warto rozważyć teraz lub w niedalekiej post-pandemicznej przyszłości.

https://www.gww.pl/pl/aktualnosci/rozwijaj-biznes-podczas-pandemii-z-trendami-przysz/

UE UE