WIN #4 dla podkarpackich startupów i przedsiębiorców

WIN #4 dla podkarpackich startupów i przedsiębiorców

30 kwietnia 2020 11:32

2020-04-29 Portal KROSNO CITY  

Wednesday Innovation Night dla przedsiębiorców i startupów z Podkarpacia

 

Wednesday Innovation Night to cykliczne wydarzenie, które inspiruje i wspiera uczestników ekosystemu innowacji, startupów i przedsiębiorczości na Podkarpaciu. Edycja "Zarządzanie kryzysowe w kontekście doświadczeń związanych z koronawirusem" ma charakter spotkania wirtualnego.

 

https://www.krosnocity.pl/index.php/aktualnosci/fakty/region/item/22344-wednesday-innovation-night-dla-przedsiebiorcow-i-startupow-z-podkarpacia.html

 

 

2020-04-29 Portal CZYTAJ RZESZÓW

W środę o godz. 18.00 doradzą Wam jak pomóc swojej firmie w kryzysie

 

Wednesday Innovation Night, to wydarzenie online zorganizowane dla przedsiębiorców i startupów z Podkarpacia. Wiedza, praktyka i umiejętności w kwestii zarządzania kryzysowego podczas epidemii koronawirusa, będą tematem wydarzenia organizowanego przez Podkarpackie Centrum Innowacji.

 

http://czytajrzeszow.pl/?idd=10&id=10299&poz=mr1&show=-1&pagebl1_mobile=0

 

 

2020-04-29 Portal GOSPODARKA PODKARPACKA

Zarządzanie w firmie w czasach pandemii, spotkanie online z cyklu Wednesday Innovation Night

 

Wiedza, praktyka i umiejętności w kwestii zarządzania kryzysowego podczas epidemii koronawirusa, są tematem wydarzenia organizowanego przez PCI. Eksperci Dariusz Tworzydło i Szymon Sikorski będą dostępni w Internecie, gdzie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

 

http://gospodarkapodkarpacka.pl/news/view/37680/zarzadzanie-w-firmie-w-czasach-pandemii-spotkanie-online-z-cyklu-wednesday-innovation-night

 

 

2020-04-29 Portal WSIZ

Wednesday Innovation Night poświęcone zarządzaniu kryzysowemu w dobie pandemii

 

Zarządzanie kryzysowe w kontekście doświadczeń związanych z koronawirusem, to temat kolejnej edycji Wednesday Innovation Night organizowanej przez Podkarpackie Centrum Innowacji.

 

https://wsiz.rzeszow.pl/aktualnosci/wednesday-innovation-night-poswiecone-zarzadzaniu-kryzysowemu-w-dobie-pandemii/

 

 

2020-04-29 Portal CZYTAJ RZESZÓW

Wednesday Innovation Night

 

Wednesday Innovation Night jest dedykowany dla przedsiębiorców, właścicieli startupów i osób prowadzących działalność gospodarczą. Podczas wydarzeń obecni są także studenci, naukowcy, przedstawiciele klastrów oraz twórcy prac badawczo-rozwojowych z podkarpackich uczelni.

 

http://www.mediarzeszow.pl/wiadomosci/aktualnosci/akt3765643.html

UE UE