Kosmiczna Komunikacja – budowanie mostów między nauką a biznesem 

8 maja, 2024

Wiodącym tematem kolejnej w tym roku „Strefy Inspiracji PCI” będzie kosmiczna komunikacja. To domena Macieja Myśliwca – specjalisty w zakresie komunikacji i eksperta sektora kosmicznego, który opowie jak łączyć świat nauki i biznesu – oczywiście w obszarze pozaziemskim. Spotkanie już 21 maja!

Maciej Myśliwiec posiada niemal 20-letnie doświadczenie w pracy z sektorem technologii oraz światem nauki. Dostarcza pełnego spektrum usług konsultingowych, począwszy od media i public relations, marketingu i social media po science&business relations, projektowanie kursów i badanie rynku.

Prowadził zajęcia na uczelniach w całej Polsce. Buduje mosty pomiędzy nauką a biznesem, szczególnie w sektorze kosmicznym. Wspiera studentów STEM w ich karierze, znajdując im możliwości współpracy z biznesem, ubiegania się o granty badawcze i budowanie własnych startupów. Regularnie występuje w mediach jako ekspert sektora kosmicznego i mediów.

Jest szczęśliwym mężem i ojcem przyszłego Astronauty. Pasjonat kosmosu i technologii. Uwielbia wszystko, co lata. Od 30 lat wybiera się w kosmos i wierzy, że wkrótce to się stanie.

Na zakończenie spotkania niespodzianka – czyli poczęstunek i wspólna inauguracja „sezonu tarasowego” PCI przy Lenartowicza 6 (IV piętro).  

Link do formularza rejestracyjnego: https://forms.office.com/e/8E5iF3Uewd

Miejsce i czas spotkania: Podkarpackie Centrum Innowacji, ul. Lenartowicza 6, g. 17.00, 21 maja.

Wstęp wolny!

Udostępnij

Przeczytaj również

Skip to content