Konsorcjum projektowe, a wniosek w Horyzoncie Europa – zapraszamy na spotkanie

10 czerwca, 2022

Krajowy Punkt Kontaktowy Projektów Badawczych UE w NCBR zaprasza do udziału w webinarze dotyczącym budowania konsorcjum projektowego w ramach programu Horyzont Europa, który odbędzie się 21 czerwca br. w godzinach 10:00 – 13:30. 

Podczas najbliższego szkolenia zostaną przedstawione role i zadania partnerów konsorcjum projektowego. Eksperci wyjaśnią na co zwrócić uwagę budując tego typu konsorcjum zgodnie z dokumentacją konkursową Programu. 

Aby poznać szczegółowe informacje oraz zarejestrować się na wydarzenie kliknij tutaj: Konsorcjum projektowe, a wniosek w Horyzoncie Europa – Krajowy Punkt Kontaktowy (kpk.gov.pl)

Jednocześnie chcemy przypomnieć, iż na stronie internetowej PCI znajduje się zakładka pn. „Znajdź naukowca”, która powstała z myślą o ułatwieniu współpracy między naukowcami z różnych uczelni oraz tworzeniu multidyscyplinarnych lub międzyuczelnianych zespołów naukowych. Zainteresowane osoby mają możliwość zamieszczania własnych ogłoszeń i na bieżąco śledzenia ogłoszeń już dodanych. Wypełnienie formularza oraz umieszczenie w nim odpowiednich danych umożliwia znalezienie partnerów naukowych, np. w celu: wspólnej realizacji prac badawczo-rozwojowych, aplikowania o środki finansowe ze źródeł zewnętrznych w ramach partnerstw i konsorcjów czy podejmowania innych wspólnych przedsięwzięć. Ogłoszenia mogą publikować użytkownicy posiadający konto na www.projekty.pcinn.org

Aby przejść na stronę zakładki kliknij tutaj >> 

Zapraszamy członków zespołów naukowych do skorzystania z funkcjonalności Znajdź naukowca, która może zaowocować nawiązaniem ciekawej współpracy.

Udostępnij

Przeczytaj również

21 września, 2023

Odbyło się kolejne posiedzenie Komitetu Alokacji Zasobów

W dniu 21 września 2023 roku w siedzibie Podkarpackiego Centrum Innowacji odbyło się kolejne posiedzenie Komitetu Alokacji Zasobów. Wzięli w nim udział przedstawiciele uczelni partnerskich, przedsiębiorstw i organizacji biznesowych z regionu oraz PCI i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego. Podczas spotkania omówiono zagadnienia dotyczące współpracy pomiędzy Podkarpackim Centrum Innowacji, a Uczelniami – Partnerami projektu w latach 2024 – 2029, stan aktualny i planowane działania dotyczące Programu grantowego PCI, a także partnerstwa PCI w Europejskiej Radzie ds. Innowacji. Podsumowano również przeprowadzenie naboru do Mini Funduszu Rozwojowego. Komitet Alokacji Zasobów PCI jest organem kolegialnym powołanym w celu prowadzenia i nadzorowania współpracy Podkarpackiego Centrum Innowacji Sp. z o.o. oraz partnerów PCI, którymi są: Samorząd Województwa Podkarpackiego, Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza, Uniwersytet Rzeszowski, Wyższa […]

Czytaj dalej Czytaj dalej

21 września, 2023

Podkarpackie Centrum Innowacji Partnerem w Projekcie „MounteResilience”

Projekt „MountResilience” otrzymał dofinansowanie z unijnego programu badań i innowacji „Horyzont Europa” – Mission CLIMA. Dzieki projektowi europejskie regiony i lokalne społeczności na obszarach górskich uzyskają wsparcie w zakresie przystosowania się do zmiany klimatycznych. Projekt realizowany będzie przez ponad 40 partnerów z 10 górskich regionów Europy, a Podkarpackie Centrum Innowacji będąc jedyną polską organizacją w Projekcie, reprezentuje województwo podkarpackie.

Czytaj dalej Czytaj dalej

18 września, 2023

Konferencja w Państwowej Szkole Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu

Jesteśmy w Państwowej Szkole Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu na wyjątkowej konferencji dotyczącej sztucznej inteligencji, cyberbezpieczeństwa oraz innowacji technologicznych.

Czytaj dalej Czytaj dalej
Skip to content