Konsorcjum projektowe, a wniosek w Horyzoncie Europa – zapraszamy na spotkanie

10 czerwca, 2022

Krajowy Punkt Kontaktowy Projektów Badawczych UE w NCBR zaprasza do udziału w webinarze dotyczącym budowania konsorcjum projektowego w ramach programu Horyzont Europa, który odbędzie się 21 czerwca br. w godzinach 10:00 – 13:30. 

Podczas najbliższego szkolenia zostaną przedstawione role i zadania partnerów konsorcjum projektowego. Eksperci wyjaśnią na co zwrócić uwagę budując tego typu konsorcjum zgodnie z dokumentacją konkursową Programu. 

Aby poznać szczegółowe informacje oraz zarejestrować się na wydarzenie kliknij tutaj: Konsorcjum projektowe, a wniosek w Horyzoncie Europa – Krajowy Punkt Kontaktowy (kpk.gov.pl)

Jednocześnie chcemy przypomnieć, iż na stronie internetowej PCI znajduje się zakładka pn. „Znajdź naukowca”, która powstała z myślą o ułatwieniu współpracy między naukowcami z różnych uczelni oraz tworzeniu multidyscyplinarnych lub międzyuczelnianych zespołów naukowych. Zainteresowane osoby mają możliwość zamieszczania własnych ogłoszeń i na bieżąco śledzenia ogłoszeń już dodanych. Wypełnienie formularza oraz umieszczenie w nim odpowiednich danych umożliwia znalezienie partnerów naukowych, np. w celu: wspólnej realizacji prac badawczo-rozwojowych, aplikowania o środki finansowe ze źródeł zewnętrznych w ramach partnerstw i konsorcjów czy podejmowania innych wspólnych przedsięwzięć. Ogłoszenia mogą publikować użytkownicy posiadający konto na www.projekty.pcinn.org

Aby przejść na stronę zakładki kliknij tutaj >> 

Zapraszamy członków zespołów naukowych do skorzystania z funkcjonalności Znajdź naukowca, która może zaowocować nawiązaniem ciekawej współpracy.

Udostępnij

Przeczytaj również

27 marca, 2023

Zdalna platforma badawcza – innowacyjny projekt naukowców z Politechniki Rzeszowskiej

Naukowcy z Politechniki Rzeszowskiej opracowali system do komunikacji satelitarnej i radiowej z możliwością zdalnego dostępu dla użytkowników z całego świata.

Czytaj dalej Czytaj dalej

24 marca, 2023

PCI ProtoLab gospodarzem drugiej edycji TEDx Rzeszów

PCI ProtoLab było gospodarzem drugiej edycji TEDx Rzeszów. W czwartek, 23 marca odbyło się spotkanie, którego tematem przewodnim była Nowa Normalność. Na scenie swoje prelekcje wygłosili m.in.: Ela Bonda, Magda Daniłoś, Małgorzata Makowska, Krzysztof Janowski, Maciej Chrzanowski, Krzysztof Demutha, Michał Litwin i Michał Wichrowski. Przez cały dzień, prelegenci pochylali się nad zagadnieniami związanymi z m.in. sztuczną inteligencją, odpornością psychiczną i trendami w lotnictwie. Wydarzenie TEDx to lokalne spotkanie, podczas którego na żywo odbywają się rozmowy i występy podobne do TED. Wydarzenia TEDx są w pełni planowane i koordynowane niezależnie, na zasadzie od społeczność dla społeczności. Treść i projekt każdego wydarzenia TEDx są unikalne i opracowywane niezależnie, ale wszystkie mają wspólne cechy. TED oznacza Technology, Entertainment, Design – technologię, rozrywkę, projektowanie […]

Czytaj dalej Czytaj dalej

23 marca, 2023

Zakończyła się konferencja pn. „Podkarpacka Gospodarka 2023”

Ponad 100 uczestników – przedstawicieli świata nauki i biznesu, dwa panele dyskusyjne i 9 prelekcji. Zakończyła się konferencja pn. „Podkarpacka Gospodarka 2023”, której organizatorami było Podkarpackie Centrum Innowacji oraz Business Centre Club Loża Rzeszowska.

Czytaj dalej Czytaj dalej
Skip to content