Konsorcjum projektowe, a wniosek w Horyzoncie Europa – zapraszamy na spotkanie

10 czerwca, 2022

Krajowy Punkt Kontaktowy Projektów Badawczych UE w NCBR zaprasza do udziału w webinarze dotyczącym budowania konsorcjum projektowego w ramach programu Horyzont Europa, który odbędzie się 21 czerwca br. w godzinach 10:00 – 13:30. 

Podczas najbliższego szkolenia zostaną przedstawione role i zadania partnerów konsorcjum projektowego. Eksperci wyjaśnią na co zwrócić uwagę budując tego typu konsorcjum zgodnie z dokumentacją konkursową Programu. 

Aby poznać szczegółowe informacje oraz zarejestrować się na wydarzenie kliknij tutaj: Konsorcjum projektowe, a wniosek w Horyzoncie Europa – Krajowy Punkt Kontaktowy (kpk.gov.pl)

Jednocześnie chcemy przypomnieć, iż na stronie internetowej PCI znajduje się zakładka pn. „Znajdź naukowca”, która powstała z myślą o ułatwieniu współpracy między naukowcami z różnych uczelni oraz tworzeniu multidyscyplinarnych lub międzyuczelnianych zespołów naukowych. Zainteresowane osoby mają możliwość zamieszczania własnych ogłoszeń i na bieżąco śledzenia ogłoszeń już dodanych. Wypełnienie formularza oraz umieszczenie w nim odpowiednich danych umożliwia znalezienie partnerów naukowych, np. w celu: wspólnej realizacji prac badawczo-rozwojowych, aplikowania o środki finansowe ze źródeł zewnętrznych w ramach partnerstw i konsorcjów czy podejmowania innych wspólnych przedsięwzięć. Ogłoszenia mogą publikować użytkownicy posiadający konto na www.projekty.pcinn.org

Aby przejść na stronę zakładki kliknij tutaj >> 

Zapraszamy członków zespołów naukowych do skorzystania z funkcjonalności Znajdź naukowca, która może zaowocować nawiązaniem ciekawej współpracy.

Udostępnij

Przeczytaj również

27 lutego, 2024

PCI współorganizatorem HackCarpathia!

Już 6-7 kwietnia odbędzie się HackCarpathia, czyli największy hackathon w Rzeszowie. Jego uczestnicy będą tworzyć innowacyjne projekty w dwóch kategoriach otwartych: gamingu oraz inteligentnych specjalizacji Województwa Podkarpackiego. Przewidywana pula nagród już wynosi  10 000 PLN i …jeszcze rośnie. 

Czytaj dalej Czytaj dalej

14 maja, 2024

Miliony z Funduszy Europejskich na innowacyjne projekty dla podkarpackich uczelni 

Podkarpackie Centrum Innowacji rozpoczyna nabór do kolejnej edycji Programu Grantowego, który wspiera prace badawczo-rozwojowe jednostek naukowych w regionie. Wartość składanych projektów może wynieść nawet 400 tys. zł, a łączna pula środków do rozdysponowania to 6 mln zł.

Czytaj dalej Czytaj dalej

8 maja, 2024

Kosmiczna Komunikacja – budowanie mostów między nauką a biznesem 

Wiodącym tematem kolejnej w tym roku „Strefy Inspiracji PCI” będzie kosmiczna komunikacja. To domena Macieja Myśliwca – specjalisty w zakresie komunikacji i eksperta sektora kosmicznego, który opowie jak łączyć świat nauki i biznesu – oczywiście w obszarze pozaziemskim. Spotkanie już 21 maja!

Czytaj dalej Czytaj dalej

7 maja, 2024

Dzień otwarty PCI ProtoLab

W ramach dwudziestolecia naszego członkostwa w Unii Europejskiej, Podkarpackie Centrum Innowacji dołącza do wspólnego świętowania Dni Otwartych Funduszy Europejskich. 10 maja zapraszamy do udziału w interesujących warsztatach i poznania kreatywnej przestrzeni PCI ProtoLab!

Czytaj dalej Czytaj dalej
Skip to content