Jesienne wydarzenia dla członków PSLBiW. Szkolenia stacjonarne, webinar oraz IPA.

20 września, 2022

Przed nami bardzo intensywny czas. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z planowanymi na jesień wydarzeniami dla członków Sieci Laboratoriów PCI.

– cykl 3 szkoleń akredytacyjnych (każdy z tematów rozłożony jest na dwa dni szkolenia, po 8 godzin lekcyjnych – część I: on-line, część II: stacjonarnie w siedzibie PCI),

– wrześniowy webinar z cyklu „Ostatni czwartek miesiąca z PSLBiW…” (29.09)

– oraz coroczna Konferencja „Innowacje – Pomiary – Akredytacje” (21.10), na którą można zapisać się już teraz tutaj: https://ipa.pcinn.org/

Plan szkoleń o tematyce akredytacyjnej:

  1. Wrzesień (28.09. część on-line, 30.09. część stacjonarna, Rzeszów, ul. Lenartowicza 6): „Audit wewnętrzny w laboratorium w odniesieniu do wymagań normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02”
  2. Listopad (04.11. część on-line, 07.11. część stacjonarna, Rzeszów, ul. Lenartowicza 6): „Metrologia – nadzór nad wyposażeniem pomiarowym w laboratorium zgodnie z wymogami normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02”
  3. Grudzień (02.12. część on-line, 08.12. część stacjonarna, Rzeszów, ul. Lenartowicza 6): „Szacowanie niepewności pomiaru w laboratorium fizykochemicznym zgodnie z wymaganiami normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02”

Szkolenia stacjonarne są wydarzeniami zamkniętymi, dedykowanymi tylko dla członków Sieci Laboratoriów. Zgłoszenia proszę kierować na laboratoria@pcinn.org.

Natomiast Webinar, jak zawsze, jest wydarzeniem otwartym, bezpłatnym dla wszystkich chętnych, wymagana tylko rejestracja. Więcej informacji o webinarze znajdziesz tutaj: https://pcinn.org/aktualnosci-pci/585

Rejestracja pod linkiem: https://pci.clickmeeting.com/pn-en-iso

Udostępnij

Przeczytaj również

27 marca, 2023

Zdalna platforma badawcza – innowacyjny projekt naukowców z Politechniki Rzeszowskiej

Naukowcy z Politechniki Rzeszowskiej opracowali system do komunikacji satelitarnej i radiowej z możliwością zdalnego dostępu dla użytkowników z całego świata.

Czytaj dalej Czytaj dalej

24 marca, 2023

PCI ProtoLab gospodarzem drugiej edycji TEDx Rzeszów

PCI ProtoLab było gospodarzem drugiej edycji TEDx Rzeszów. W czwartek, 23 marca odbyło się spotkanie, którego tematem przewodnim była Nowa Normalność. Na scenie swoje prelekcje wygłosili m.in.: Ela Bonda, Magda Daniłoś, Małgorzata Makowska, Krzysztof Janowski, Maciej Chrzanowski, Krzysztof Demutha, Michał Litwin i Michał Wichrowski. Przez cały dzień, prelegenci pochylali się nad zagadnieniami związanymi z m.in. sztuczną inteligencją, odpornością psychiczną i trendami w lotnictwie. Wydarzenie TEDx to lokalne spotkanie, podczas którego na żywo odbywają się rozmowy i występy podobne do TED. Wydarzenia TEDx są w pełni planowane i koordynowane niezależnie, na zasadzie od społeczność dla społeczności. Treść i projekt każdego wydarzenia TEDx są unikalne i opracowywane niezależnie, ale wszystkie mają wspólne cechy. TED oznacza Technology, Entertainment, Design – technologię, rozrywkę, projektowanie […]

Czytaj dalej Czytaj dalej

23 marca, 2023

Zakończyła się konferencja pn. „Podkarpacka Gospodarka 2023”

Ponad 100 uczestników – przedstawicieli świata nauki i biznesu, dwa panele dyskusyjne i 9 prelekcji. Zakończyła się konferencja pn. „Podkarpacka Gospodarka 2023”, której organizatorami było Podkarpackie Centrum Innowacji oraz Business Centre Club Loża Rzeszowska.

Czytaj dalej Czytaj dalej
Skip to content