Jak z sukcesem wnioskować o granty Narodowego Centrum Nauki – szkolenie dla wnioskodawców

12 października, 2022

Podkarpackie Centrum Innowacji zaprasza do udziału w webinarze organizowanym we współpracy z Narodowym Centrum Nauki. Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli podkarpackich uczelni, kadry naukowej realizującej projekty badawcze, pracowników jednostek naukowych, studentów oraz doktorantów.

Jak z sukcesem wnioskować o granty Narodowego Centrum Nauki

Szkolenie dla wnioskodawców

27 października 2022 r., godz. 10:00-12:00

Rejestracja: https://pci.clickmeeting.com/granty-ncn

Uczestnictwo w wydarzeniu pozwoli na zdobycie informacji o tym, jakie możliwości stwarzają aktualne konkursy NCN i jakie wymogi należy spełnić, aby do nich przystąpić oraz zwiększyć szanse na dofinansowanie.

Program szkolenia:

1. Konkursy NCN (Opus + Weave; Preludium Bis; Sonata)

2. Procedura oceny wniosku w NCN

  • Omówienie etapów oceny wniosków w NCN
  • Kim jest Ekspert?
  • Kim jest Recenzent?
  • Do której wersji projektu mają dostęp i kiedy?

3. Przygotowanie wniosku

  • Kto może starać się o grant?
  • Dokumentacja konkursowa
  • Konstrukcja wniosku 
  • Kosztorys
  • Kwestie etyczne i Plan zarządzania danymi

W roli eksperta wystąpi dr Magdalena Wyszkowska-Kolatko, Koordynatorka Dyscyplin w dziale Nauk o Życiu, Narodowe Centrum Nauki.

Każdy uczestnik, który wyrazi chęć, otrzyma zaświadczenie udziału w spotkaniu. 

Udział w webinarze jest bezpłatny. Aby aktywnie uczestniczyć w wydarzeniu należy zapisać się i połączyć poprzez dedykowaną platformę.

Zapraszamy!

Udostępnij

Przeczytaj również

7 grudnia, 2023

Podkarpackie Centrum Innowacji podsumowało 6 lat działalności podczas konferencji łączącej naukę z biznesem – “Technologia – Biznes – Inwestycje”

Kilkuset uczestników, znamienici goście, 40 ekspertów w roli panelistów, dwie sceny na dwóch piętrach, 23 prelekcje oraz ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy – tak Podkarpackie Centrum Innowacji uczciło 6 lat działalności na rzecz rozwoju regionu.

Czytaj dalej Czytaj dalej

28 listopada, 2023

Konferencja “Technologia – Biznes – Inwestycje” – 6 lat Podkarpackiego Centrum Innowacji

Już 7 grudnia 2023 roku w Rzeszowie, w siedzibie Podkarpackiego Centrum Innowacji, odbędzie się konferencja “Technologia Biznes Inwestycje”. Ponad 40 ekspertów wystąpi w roli panelistów, a wydarzenie obejmie dwie sceny na dwóch piętrach, 23 prelekcje oraz ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy – tak Podkarpackie Centrum Innowacji już wkrótce uczci 6 lat działalności na rzecz rozwoju regionu.

Czytaj dalej Czytaj dalej

28 listopada, 2023

Analizy pozycji rankingowych uczelni z Podkarpacia

Początkiem 2021 roku w strukturze Podkarpackiego Centrum Innowacji powołano Dział badań i analiz, którego głównym zadaniem jest monitorowanie rozwoju innowacji w regionie, w tym gromadzenie informacji o regionalnych zasobach w zakresie rozwoju i transferu technologii. W ramach działalności prowadzone są m.in analizy obszarów podkarpackiej nauki. Efektem jednej z nich są analizy porównawcze rankingów uczelnianych.

Czytaj dalej Czytaj dalej
Skip to content