Jak z sukcesem wnioskować o granty Narodowego Centrum Nauki – szkolenie dla wnioskodawców

12 października, 2022

Podkarpackie Centrum Innowacji zaprasza do udziału w webinarze organizowanym we współpracy z Narodowym Centrum Nauki. Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli podkarpackich uczelni, kadry naukowej realizującej projekty badawcze, pracowników jednostek naukowych, studentów oraz doktorantów.

Jak z sukcesem wnioskować o granty Narodowego Centrum Nauki

Szkolenie dla wnioskodawców

27 października 2022 r., godz. 10:00-12:00

Rejestracja: https://pci.clickmeeting.com/granty-ncn

Uczestnictwo w wydarzeniu pozwoli na zdobycie informacji o tym, jakie możliwości stwarzają aktualne konkursy NCN i jakie wymogi należy spełnić, aby do nich przystąpić oraz zwiększyć szanse na dofinansowanie.

Program szkolenia:

1. Konkursy NCN (Opus + Weave; Preludium Bis; Sonata)

2. Procedura oceny wniosku w NCN

  • Omówienie etapów oceny wniosków w NCN
  • Kim jest Ekspert?
  • Kim jest Recenzent?
  • Do której wersji projektu mają dostęp i kiedy?

3. Przygotowanie wniosku

  • Kto może starać się o grant?
  • Dokumentacja konkursowa
  • Konstrukcja wniosku 
  • Kosztorys
  • Kwestie etyczne i Plan zarządzania danymi

W roli eksperta wystąpi dr Magdalena Wyszkowska-Kolatko, Koordynatorka Dyscyplin w dziale Nauk o Życiu, Narodowe Centrum Nauki.

Każdy uczestnik, który wyrazi chęć, otrzyma zaświadczenie udziału w spotkaniu. 

Udział w webinarze jest bezpłatny. Aby aktywnie uczestniczyć w wydarzeniu należy zapisać się i połączyć poprzez dedykowaną platformę.

Zapraszamy!

Udostępnij

Przeczytaj również

27 marca, 2023

Zdalna platforma badawcza – innowacyjny projekt naukowców z Politechniki Rzeszowskiej

Naukowcy z Politechniki Rzeszowskiej opracowali system do komunikacji satelitarnej i radiowej z możliwością zdalnego dostępu dla użytkowników z całego świata.

Czytaj dalej Czytaj dalej

24 marca, 2023

PCI ProtoLab gospodarzem drugiej edycji TEDx Rzeszów

PCI ProtoLab było gospodarzem drugiej edycji TEDx Rzeszów. W czwartek, 23 marca odbyło się spotkanie, którego tematem przewodnim była Nowa Normalność. Na scenie swoje prelekcje wygłosili m.in.: Ela Bonda, Magda Daniłoś, Małgorzata Makowska, Krzysztof Janowski, Maciej Chrzanowski, Krzysztof Demutha, Michał Litwin i Michał Wichrowski. Przez cały dzień, prelegenci pochylali się nad zagadnieniami związanymi z m.in. sztuczną inteligencją, odpornością psychiczną i trendami w lotnictwie. Wydarzenie TEDx to lokalne spotkanie, podczas którego na żywo odbywają się rozmowy i występy podobne do TED. Wydarzenia TEDx są w pełni planowane i koordynowane niezależnie, na zasadzie od społeczność dla społeczności. Treść i projekt każdego wydarzenia TEDx są unikalne i opracowywane niezależnie, ale wszystkie mają wspólne cechy. TED oznacza Technology, Entertainment, Design – technologię, rozrywkę, projektowanie […]

Czytaj dalej Czytaj dalej

23 marca, 2023

Zakończyła się konferencja pn. „Podkarpacka Gospodarka 2023”

Ponad 100 uczestników – przedstawicieli świata nauki i biznesu, dwa panele dyskusyjne i 9 prelekcji. Zakończyła się konferencja pn. „Podkarpacka Gospodarka 2023”, której organizatorami było Podkarpackie Centrum Innowacji oraz Business Centre Club Loża Rzeszowska.

Czytaj dalej Czytaj dalej
Skip to content