Forum Nauki i Biznesu już 23 listopada!

10 listopada, 2021

„Człowiek dla technologii, czy technologia dla człowieka?” to hasło przewodnie drugiej edycji Forum Nauki i Biznesu. Dwudniowe wydarzenie dedykowane jest przedsiębiorcom, naukowcom oraz innowatorom. 

Forum Nauki i Biznesu wspiera współpracę przedsiębiorców i naukowców pod kątem kreowania innowacji oraz integracji sektora nauki i gospodarki. Tegoroczne hasło przewodnie wydarzenia: „Człowiek dla technologii, czy technologia dla człowieka?” wpisuje się w obchody setnej rocznicy urodzin Stanisława Lema. Ten wybitny twórca trafnie przewidział powstanie nowoczesnych urządzeń, które dziś towarzyszą nam w życiu codziennym: smartfony, Internet, wirtualna rzeczywistość.

Jakie są negatywne i pozytywne strony rozwoju technologicznego? W jaki sposób mamy odnosić się do robotów, które wkrótce staną się naszą codziennością? Jak ważne są aspekty etyczne w rozwoju technologii? Na te i inne pytania postarają się odpowiedzieć eksperci zaproszeni do udziału w Forum Nauki i Biznesu.

Drugi dzień wydarzenia to IV Konferencja Innowacje – Pomiary – Akredytacje, skierowana do przedstawicieli laboratoriów badawczych, wzorcujących, akredytowanych i nieakredytowanych oraz przedstawicieli firm zlecających badania swoich wyrobów lub wzorcowania aparatury pomiarowej.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wszelkie informacje, formularz rejestracyjny, agenda oraz lista prelegentów znajdują się na stronie: www.fnib.pl 

Udostępnij
Skip to content