Aplikuj do Programu Grantowego PCI

27 maja, 2024

Trwa kolejny nabór wniosków do Programu Grantowego Podkarpackiego Centrum Innowacji na prace B+R jednostek naukowych. Dokumentacja konkursowa oraz dostęp do systemu on-line służącego do składania wniosków znajdują się na stronie internetowej: projekty.pcinn.org/konkurs-br-n4

Wszystkich zainteresowanych aplikowaniem do naboru zapraszamy na szkolenie z zasad prawidłowego przygotowania wniosku do Programu Grantowego Podkarpackiego Centrum Innowacji.

Szkolenie odbędzie się w formie on-line w MS Teams a jego rozpoczęcie zaplanowano na wtorek 04.06.2024 r. o godz. 10:00. 

W wydarzeniu udział będą mogli wziąć tylko zarejestrowani uczestnicy:

https://ankieta.pcinn.org/index.php?r=survey/index&sid=187635&lang=pl

Po dokonaniu rejestracji dzień przed szkoleniem na wskazany adres e-mail przesłany zostanie link umożliwiający dołączenie do zaplanowanego wydarzenia.

Program grantowy na prace B+R jednostek naukowych w ramach projektu „Podkarpackie Centrum Innowacji 2029″, jest współfinansowany z Programu Regionalnego Fundusze Europejskie Dla Podkarpacia 2021-2027. Priorytet: FEPK.01 Konkurencyjna i cyfrowa gospodarka, Działanie: FEPK.01.01 Badania i rozwój (Nabór IV, Konkurs nr 1/2024)  

Udostępnij
Skip to content