Komunikacja jako kluczowe narzędzie biznesowe

Komunikacja jako kluczowe narzędzie biznesowe

07 sierpnia 2019 15:12

Jak opowiedzieć o sobie i o swoim pomyśle inwestorom? Jak dotrzeć do swojego zespołu i “porwać” go za sobą? Dlaczego Amerykanie uważają, że komunikacja jest kluczową umiejętnością biznesową? Czy koncept “fake it till you make it” naprawdę działa a przyjęcie pozycji “zwycięskiej” (“power posing”) powoduje, że czujemy większą pewność siebie i chęć podejmowania większego ryzyka? Czy historia startupu Theranos jest przestrogą czy inspiracją do działania?

BĘDZIEMY ROZMAWIAĆ …
O skutecznej komunikacji i wielu innych aspektach studiów, pracy i życia w San Francisco opowie Ula Furman, związana od 2010 - 2016 ze Szkołą Biznesu Haas przy Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley, a od maja 2019, pełnomocnik ds. zasobów ludzkich w Podkarpackim Centrum Innowacji.

Link do rejestracji poniżej:
https://protolab.pcinn.org/wydarzenia/zarejestruj-sie?ticketId=22&eventId=27

WARSZTATY POPROWADZI DLA WAS:
GRAŻYNA (ULA) FURMAN jest od dwudziestu lat związana z prestiżowymi uniwersytetami amerykańskimi, takimi jak Uniwersytet Harvarda w Bostonie, University of Chicago, San Francisco State University, i przez ostatnie pięć lat z Uniwersytetem Kalifornijskim w Berkeley.


Ukończyła psychologię języka w Bostonie i kształciła się podyplomowo na wydziale Humanistyki i Slawistyki Uniwersytetu Chicago.

Od 2010 - 2016 pracowała jako koordynator do spraw rekrutacji kadry profesorskiej w Szkole Biznesu Haas oraz jako menedżer programów edukacyjnych dla firm, placówek naukowych i międzynarodowych przedsiębiorstw. Za swoje profesjonalne dokonania została wyróżniona nagrodami takimi jak Haas School Heart Award (rok 2011 i 2013), przyznawaną pracownikom promującym współpracę, sprawne zarządzanie oraz propagowanie nowatorskich rozwiązań. Jest też dwukrotną finalistką nagrody SPOT, przyznanej przez Uniwersytet Kalifornijski za stworzenie i prowadzenie programu PeerShare - programu edukacyjnego dla pracowników, mającego na celu zdobywanie nowych kompetencji, podejmowanie nowych wyzwań i obejmowanie nowych stanowisk.

Od 2016 roku mieszka w Polsce, gdzie jako freelancer udziela porad związanych z ujednoliceniem umiejętności kadry pracującej; stwarza materiały treningowe, bazy danych, podręczniki dobrych praktyk, narzędzia internetowe dla liderów mające na celu podniesienie kompetencji, zwiększenie efektywności, i wybór narzędzi wspomagających planowanie i zarządzanie.

Od maja 2019 roku związana z Podkarpackim Centrum Innowacji, gdzie jako Pełnomocnik ds. Zasobów Ludzkich, rozwija zespół, organizuje i prowadzi szkolenia, oraz doradza w kwestiach rozwoju ścieżki kariery.

Panel - dyskusja - ćwiczenia komunikacyjne - improv.
CZEKAMY NA CIEBIE!

UE UE