Student jako naturalny materiał na przedsiębiorcę

Student jako naturalny materiał na przedsiębiorcę

24 lipca 2019 14:01

Dlaczego warto często wychodzić ze strefy komfortu? Czy mogę zacząć pracować nad kluczowymi umiejętnościami biznesowymi już podczas studiów? Czy jestem osobą, z którą da się współpracować?  Jakie umiejętności są niezbędne w prowadzeniu firmy? Co to tak naprawdę znaczy myślenie / praca innowacyjna? Czy jako Polacy jesteśmy świadomi uwarunkowań kulturowych, które mogą powstrzymywać nas przed podejmowaniem inicjatyw o wysokim stopniu ryzyka bądź angażowaniem się projekty oparte na bliskiej i intensywnej pracy grupowej? Dlaczego stronimy od pracy zespołowej? Czy opłaca się ciężko pracować?

O tym i wielu innych aspektach studiów, pracy i życia w San Francisco opowie Ula Furman, związana od 2010 - 2016 ze Szkoła Biznesu Haas przy Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley, a od maja 2019, członek zespołu Podkarpackiego Centrum Innowacji. Panel - dyskusja. Czekamy na Was i na Wasze refleksje.

Zapraszamy. Pamiętaj, że na spotkanie możesz zabrać ze sobą dowolną osobę, ale musicie się zarejestrować w naszym systemie:
https://protolab.pcinn.org/wydarzenia/wydarzenie/25/student-jako-naturalny-material-na-przedsiebiorce

UE UE