Ruszyły zapisy na webinar ➡ Jak znaleźć swój unikalny pomysł na biznes?

Ruszyły zapisy na webinar ➡ Jak znaleźć swój unikalny pomysł na biznes?

04 maja 2021 13:28

Marzysz o założeniu własnej, idealnej firmy? Takiej, która będzie unikalna w skali światowej lub przynajmniej regionalnej? Zapraszamy na webinar:

Jak znaleźć swój unikalny pomysł na biznes?

11 maja 2021 (wtorek), godz. 17:00

Rejestracja: https://pci.clickmeeting.com/pomysl-na-biznes

W trakcie wirtualnego spotkania, nasz prelegent zaprezentuje kilka metod, z których korzysta na co dzień, a które na przestrzeni wielu lat stosowane były przez doświadczonych mentorów biznesowych.

W trakcie spotkania poznasz:

  • unikalne metody, które pozwolą Ci znaleźć idealne dla siebie rozwiązanie,
  • analizę najnowszych trendów do wykorzystania w biznesie.

Na końcu spotkania obędzie się sesja pytań i odpowiedzi. 

 

Prelegent: Marcin Kapusta - prezes Fundacji Lema oraz CEO APIRAW‘S 

Marcin Kapusta jest prezesem Fundacji Lema zajmującej się trendami społecznymi i gospodarczymi oraz aktywnym CEO APIRAW‘S produkującej nowoczesne, zdrowe i naturalne posiłki dystrybuując swoje produkty na teren całej Unii Europejskiej.  Oprócz APIRAW‘S jest Konsulem klubu biznesowego Nobili Viro młodych przedsiębiorców budujących swoje firmy na podstawie określonych zasad. Ponadto Marcin działa też lokalnie jako wiceprezes Związku Stowarzyszeń Lokalnej Organizacji Turystycznej Bieszczady zrzeszającej aktywne firmy w sektorze turystyki Bieszczad, organizacje społeczne i samorządy lokalne. 

Marcin często występuje na scenach szkoleniowych, jest autorem kursu Bestsellera Udemy „Massive Learning — jak w 20 godzin pozyskać niemal każdą umiejętność” , oraz stworzonym dla platformy Experta w Bentleyu "Metoda Lean Startup - Jak stworzyć produkt fizyczny i sprzedać go z zyskiem. 

Udział w webinarze jest bezpłatny. Aby aktywnie uczestniczyć w wydarzeniu należy zapisać się i połączyć poprzez dedykowaną platformę.

Zapraszamy!

UE UE