Światowy Dzień Własności Intelektualnej - spotkanie z ekspertami

Światowy Dzień Własności Intelektualnej - spotkanie z ekspertami

21 kwietnia 2021 15:55

26 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Własności Intelektualnej! Z tej okazji zapraszamy Państwa na wirtualne spotkanie z rzecznikiem patentowym oraz przedstawicielami Podkarpackiego Centrum Innowacji.

Webinar będzie miał charakter konsultacji, doradztwa z zakresu ochrony praw własności intelektualnej i jest odpowiedzią na zapytania otrzymywane od uczelni w procesie aplikowania oraz uzyskania ochrony.

Rejestracja: https://pci.clickmeeting.com/dzien-wlasnosci-intelektualnej 

Termin: 26 kwietnia 2021, godz. 12:00

Nasi eksperci:

🗣 Oskar Gińko - rzecznik patentowy, AOMB. Absolwent Wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej. Zawodowo zajmuje się głównie ochroną rozwiązań technicznych; specjalizuje się w ochronie programów komputerowych.

🗣 Radosław Krajewski - specjalista ds. rozwoju technologii w Podkarpackim Centrum Innowacji. Ekspert w obszarze rozwoju innowacji, transferu technologii oraz komercjalizacji prac badawczo-rozwojowych.

🗣 Sławomir Chrobak - specjalista ds. rozwoju technologii w Podkarpackim Centrum Innowacji. Inżynier z wieloletnim doświadczeniem w obszarze R&D, odpowiedzialny za transfer technologii ze skali laboratoryjnej do praktyki przemysłowej. Współautor publikacji naukowych, wzorów użytkowych oraz europejskiego zgłoszenia patentowego.

Udział w webinarze jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich. Aby aktywnie uczestniczyć w wydarzeniu należy zapisać się i połączyć poprzez ClickMeeting.

Zapraszamy!

UE UE