Virtual Wednesday Innovation Night #12 ➡ Cyberbezpieczeństwo - nie daj się oszukać w Sieci

Virtual Wednesday Innovation Night #12 ➡ Cyberbezpieczeństwo - nie daj się oszukać w Sieci

14 kwietnia 2021 09:35

Zapraszamy na VIRTUAL WEDNESDAY INNOVATION NIGHT #12, cykliczne spotkania łączące przedsiębiorców, innowatorów, naukowców, inwestorów, pomysłodawców, mentorów, badaczy, studentów i aktywnych uczestników ekosystemu innowacji, startupów oraz przedsiębiorczości z województwa podkarpackiego.

Virtual Wednesday Innovation Night #12

Cyberbezpieczeństwo - nie daj się oszukać w Sieci

28 kwietnia 2021 r., godz. 17:00

REJESTRACJA ➡ https://pci.clickmeeting.com/win-12/

W trakcie wydarzenia porozmawiamy o bezpieczeństwie haseł, phishingu, scamie oraz zagrożeniach dla uczestników spotkań online.

Spotkanie poprowadzi: Wojciech Fiksa, Project Manager WIN 

Agenda:

  • 17:00 – otwarcie wydarzenia
  • 17:03 – Dominik Rozdziałowski
  • 17:36 – Ireneusz Tarnowski
  • 18:01 – Paweł Łukaszuk
  • 18:34 – zakończenie wydarzenia

Po każdej z prezentacji, prelegenci odpowiedzą na pytania uczestników wydarzenia.

Prelegenci:

Paweł Łukaszuk - programista z ponad 10 letnim doświadczeniem. Specjalista technologii webowych platformy .NET. Tworzył projekty dla branży finansowej, e-commerce, energetycznej i medycznej. Wielki miłośnik organizacji oraz automatyzacji pracy. Uważa, że procesy i narzędzia należy dostosowywać do sytuacji a kult cargo jest jedną z największych bolączek świata IT. W weekendy szkoli kolejne pokolenie programistów. Wolny czas spędza na strzelnicy, w lesie lub z dobrą książką w ręku. Można go znaleźć na LinkedIn (https://linkedin.com/in/pawellukaszuk) oraz Twitterze (@Lukaszuk_Pawel).

Dominik Rozdziałowski - Naczelnik Wydziału do walki z Cyberprzestępczością KWP Kielce. Twórca Biura do Walki z Cyberprzestępczością Komendy Głównej Policji i jego Dyrektor. Absolwent Wyższej Szkoły Ekonomii i Prawa na kierunku Informatyka w ekonomii oraz Wyższej Szkoły Handlowej w Kielcach na kierunku Elektronika i telekomunikacja. Specjalizuje się w teleinformatyce. Biegły Sądowy z pięciu dziedzin przy Sądzie Okręgowym w Kielcach. Długoletni funkcjonariusz pionu do walki z przestępczością gospodarczą.

Ireneusz Tarnowski - Ekspert w Zespole Analiz i Reagowania na Cyberzagrożenia. Zajmuje się taktycznym oraz operacyjnym Cyber Threat Intelligence. Analizując zagrożenia w cyberprzestrzeni oraz TTP (techniki, taktyki i procedury) w atakach ocenia potencjalny wpływ na organizację i opracowuje plany reakcji na pojawiające zagrożenia. Lider w obszarze zarządzania cyberincydentami, gdzie będąc koordynatorem incydentów dba by analizy były prowadzona zgodnie z najwyższymi standardami, niejednokrotnie angażując się w ich przebieg na poziomie technicznym.  Znajomość technik DFIR (Digital Forensic and Incident Response) potwierdzona została certyfikacją GIAC Certified Forensic Analyst (GCFA). Angażując się w opracowywanie metod wykrywania oraz analizę zagrożeń szeroko rozumianej infrastruktury informatycznej, przygotowuje techniczne oraz organizacyjne rozwiązania mające na celu zwiększanie poziomu bezpieczeństwa organizacji. Miłośnik defensywnego podejścia do cyberbezpieczeństwa oraz uczestnik “bleuteam” w grach treningowych zespołów reagowania na incydenty. Od czasu do czasu dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniami na krajowych konferencjach oraz prowadząc szkolenia.

Udział w webinarze jest bezpłatny. Aby aktywnie uczestniczyć w wydarzeniu należy zarejestrować się i połączyć poprzez dedykowaną platformę.

Virtual Wednesday Innovation Night jest ogniwem łączącym innowatorów z inwestorami, pomysłodawców z mentorami, badaczy z funduszami i uczestnikom ekosystemu - pomaga odnaleźć się Wam nawzajem i współpracować. Nie jest to zwykła konferencja, więc zapomnij o sprzedaży i marketingu, a przygotuj się na ułatwiony networking i kreatywne wystąpienia!

REJESTRACJA ➡ https://pci.clickmeeting.com/win-12/

Zapraszamy!

Zespół PCI

UE UE