Już 9 lutego zapraszamy na webinar ➡ "Od koncepcji do prototypu - jak opracować proof of concept?"

Już 9 lutego zapraszamy na webinar ➡ "Od koncepcji do prototypu - jak opracować proof of concept?"

02 lutego 2021 11:39

Podkarpackie Centrum Innowacji zaprasza na webinar, który poprowadzi Grzegorz Belica, Partnership & ProtoLab Manager.

Od koncepcji do prototypu - jak opracować proof of concept?

09.02.2021r. (wtorek), godz. 17:30

REJESTRACJA: https://webinar.getresponse.com/wgbRf/proof-of-concept 

Ścieżka od pomysłu na kartce do fizycznego obiektu dla każdego wynalazcy jest unikatowa. Poszukiwanie rozwiązań, inspiracji, nisz i potrzeb rynkowych. Eksperymenty z materiałami, testy w garażu lub makerspace, budowanie logistyki wykonania i networking ze specjalistami. Czy wiesz czym jest social R&D? Jak wyciągnąć z szuflady swój pomysł i jakie możliwości dają Ci narzędzia rapid prototyping? Jak projektowo opracować Twój własny fizyczny produkt dzięki zasobom open soruce? Jeżeli ciekawią Cię te ścieżki zapraszamy na internetową sesję inspiracji o tym kreatywnym procesie. 

SPOTKANIE POPROWADZI:

Grzegorz Belica - Partnership & ProtoLab Manager PCI. Pasjonat ruchu make i DIY, eksperymentalnych form nauczania technologii oraz hackowania przedsiębiorczości. Współtwórca otwartego warsztatu fabrykacji FabLab Łódź, startupu Textilab. Inicjator i koordynator projektu Akademii Prototypowania i Fabrykacji, hackathonów i Nocy Wytwórców. Trener, promotor idei tworzenia coworkingów technicznych-makerspace. W projekcie Open Design & Manufacturing, zdobywał międzynarodowe doświadczenie o ekosystemach społeczno-wytwórczych i systemach wsparcia procesów prototypowania w technikach rapid prototyping.

REJESTRACJA: https://webinar.getresponse.com/wgbRf/proof-of-concept 


Udział w webinarze jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich. Aby aktywnie uczestniczyć w wydarzeniu należy zapisać się i połączyć poprzez GetResponse.

Zapraszamy!

UE UE